לינקים לאתר: כל המידע על קישורים חיצוניים לקידום SEO

לפרטים נוספים – 050-5509091

קישורים נכנסים הוא המוצר החם ביותר בעולם הקידום ולא לחינם. אחרי שנים של אבולוציה בעולם החיפוש באינטרנט, התקבעו מספר רכיבי מפתח להם מייחסים מנועי החיפוש את המשמעות הרבה ביותר בדירוג אתרים לצורך הצבתם בדפי תוצאות חיפוש. האחד שאי אפשר בלעדיו הוא כמובן התוכן, והשני הוא לינקים לאתר. מה זה בדיוק לינקים לאתר? מי צריך את זה? למה צריך את זה? איך עושים את זה? האם אפשר לעשות את זה לבד? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המקצוענים של מומחית הקידום BESTLINKS.

ישיבת דיגיטל

מה זה לינקים לאתר?

ובכן, לינק, או בעברית קישור, הוא בעצם אובייקט טקסט או תמונה שלחיצה עליו מפנה לדף אחר בתוך האתר או באתר אחר. באמצעות לינק ניתן להפנות את המשתמש מכל דף באינטרנט לכל דף אחר באינטרנט. הלינק עצמו בנוי משורת קוד המתחילה בפקודה <a href>, כשהאות a היא פקודת HTML ליצירת קישור ו-href היא פקודת HTML שמגדירה את כתובת הדף אליו מפנה הקישור. בהמשך הפקודה נקבע גם האנקור, שהוא הטקסט או התמונה שבלחיצה עליהם מבוצעת ההפניה בפועל ולבסוף </a> שסוגר את שורת הפקודה ומקבע את הלינק במקומו. באתר האינטרנט שלכם ישנם המון קישורים, המפנים מהתפריט לדפי האתר, מדף לדף וכן הלאה. ייתכן שבאתר שלכם ישנם גם כמה לינקים שמפנים לאתרים חיצוניים כמו גופים ענפיים הקשורים בפעילות שלכם, או פרסומים שלכם באתרי חדשות, אליהם אתם מעוניינים להפנות את המבקרים באתר וכדומה.

אחרי שאמרנו את זה, הביטוי לינקים לאתר מתייחס ללינקים מאוד מסוימים – לינקים נכנסים. קישור נכנס הוא קישור שמפנה אל האתר שלכם מאתר אחר. כך למשל, אם אתם מוכרים צמיגים איכותיים וייחודיים לרכב, ייתכן שתוכלו ליהנות מקישור נכנס ממגזין רכב שמפרסם כתבה על צמיגי רכב ומעוניין להפנות את הקוראים שלו אליכם כדי לסייע להם למצוא את הצמיגים המופיעים בכתבה.

ראו גם: מדריך פרסום כתבות באתרי אינטרנט

מי צריך לינקים לאתר ולמה?

ובכן, הדרך הנכונה ביותר להסתכל על קישורים נכנסים לאתר היא הדרך של המלצות וחוות דעת מקצועיות. כאשר אדם מחפש בעל מקצוע, הוא מחפש המלצות על איש מקצוע פוטנציאלי ולשם כך פונה לחברים, מכרים, בני משפחה ואנשי מקצוע בתחום. ככל שאיש מקצוע מסוים מקבל יותר המלצות מיותר אנשים וכמובן חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע מומחים, כך הוא זוכה למוניטין רב יותר וכך ניתן להעריך שמדובר באיש מקצוע טוב יותר. בדיוק את החשיבה הזאת מיישמים מנועי החיפוש כאשר הם בוחנים את הקישורים הנכנסים לאתר. ככל שיש יותר קישורים נכנסים, זה אומר שהאתר מומלץ על ידי יותר גורמים. ככל שהקישורים האלה מגיעים מאתרים יותר חשובים ומקצועיים, כך ההמלצות האלה הן יותר חזקות ואותנטיות.

בניסיון שלהם להציג למשתמשים את תוצאות החיפוש הטובות והיעילות ביותר, מבצעים מנועי החיפוש דירוג של כלל אתרי האינטרנט המתועדים אצלם. דירוג זה מבוסס על איכות הקוד של האתר, על כמות ואיכות התוכן, על שילובי מולטימדיה באתר, על הקישורים הנכנסים ועל עוד עשרות פרמטרים שונים שנבחנים על בסיס קבוע. ככל שהאתר מדורג גבוה יותר, כך הוא יזכה להיות מוצג במיקום גבוה יותר בדפי תוצאות החיפוש. לינקים לאתר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שבוחנים מנועי החיפוש ועל כן, אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש, זה לא מספיק להעלות תכנים בתדירות גבוהה, זה לא מספיק שהתכנים מעולים ומקצועיים וזה לא מספיק שהם מלווים בסרטונים ותמונות מעניינות. האתר שלכם חייב קישורים נכנסים איכותיים, אבל יותר מזה הוא חייב קישורים נכנסים טבעיים ואותנטיים.

לבדיקת דירוג אתר מוערכת באמצעות Ahrefs

https://www.youtube.com/watch?v=X_MsbSl3lLI

קישורים נכנסים טבעיים ואותנטיים

מן הסתם, כל בעל אתר שיודע שגוגל בודקת את הקישורים הנכנסים, יכול לייצר לעצמו אינספור לינקים לאתר, בין באמצעות הפניות מרשתות חברתיות, פורומים, תגובות וטוקבקים ואפילו דרך קישורים שהוא קונה בכסף. אלא שגוגל מכירה את הפרקטיקה היטב ובכדי למנוע אותה, בודקת היטב את איכות הקישורים ואת מידת האותנטיות שלהם. אתר שהקישורים הנכנסים שלו מעלים חשד כאילו הושגו בצורה לא אותנטית, עלול לספוג עונש כבד מגוגל ולהידחק לדפי החיפוש האחוריים והנטושים של מנוע החיפוש. חשד כזה עלול להיווצר למשל עם הקישורים יוצאים תמיד מאנקורים שהם כולם ביטויי מפתח שאתם רוצים לקדם ללא שילוב של אנקורים גנריים כמו "לחץ כאן" או "לפרטים נוספים לחצו כאן" וכן הלאה.

אם אתם מייצרים כמות גדולה של קישורים בצורה שנראית לא נורמלית שתתרחש באופן טבעי ואותנטי, או שכל הקישורים שלכם מגיעים מאתרים קיקיוניים שמוציאים עוד המון קישורים גם לאתרים אחרים, גם זה יכול להעלות חשד לגבי מידת האותנטיות של הקישורים שלכם. המשמעות היא שכאשר אתם פונים למשימה של השגת/ רכישת/ יצירת לינקים לאתר, אתם חייבים לעשות את זה בצורה מסודרת על פי כללים מקצועיים מסודרים, וזאת במסגרת תהליך של בניית פרופיל קישורים על ידי אנשי מקצוע.

ראו גם: מחירון בניית קישורים לקידום

תוצאות לאחר קניית קישורים

אז איך משיגים לינקים לאתר?

ובכן, קישורים לאתר הוא תחום סופר מקצועי, שדורש ידע רב באופן בו בוחנת גוגל את הקישורים הנכנסים ומדרגת אותם וסביב האופן בו יש לבנות את פרופיל הקישורים ולהוציא אותו אל הפועל באופן שוטף, אל עבר המטרה שאותה אנו רוצים להשיג – קידום האתר בדפי תוצאות החיפוש של גוגל, ושל מנועי חיפוש נוספים.

כיום, ישנם גורמים המתמחים ביצירת לינקים לאתר ומכירתם לאתרים אחרים שיוכלו לשלב אותם כקישורים נכנסים לאתר שלהם. זוהי אופציה מצוינת כמובן, אבל היא חייבת להיות מאוד מדויקת, על מנת להימנע מהעלאת חשד כי מדובר בקישורים לא טבעיים ולא אותנטיים. על כן, גם אם אתם מבינים את המשמעות הרבה של לינקים לאתר וגם אם אתם מוכנים להשקיע את התקציבים הנדרשים לשם כך, אתם ממש לא רוצים לקפוץ על כל הצעה לקנות קישורים נכנסים לאתר שלכם.
הנושא של בניית פרופיל קישורים נכנסים והשגת לינקים לאתר הוא נושא סופר מקצועי שחייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע, המתמחים בעולם הקידום לאתרי אינטרנט בכלל ובתחום הספציפי של לינקים לאתר בפרט. ניהול הקישורים הנכנסים לאתר שלכם באופן עצמאי, יבטיח כמעט בוודאות ענישה מצד גוגל ולכל הפחות חוסר אפקטיביות. לעומת זאת, האצלת נושא הקישורים והקידום בכלל על גורם מקצועי מומחה, יבטיח שתוכלו להשיג את המטרה הנכספת של קידום האתר שלכם בדפי תוצאות החיפוש והערך שתוכלו להפיק מתוצאה כזאת, תוכל לכסות עבורכם כל הוצאה וכל השקעה כספית שלכם בתהליך.

חברת BESTLINKS היא אחת מחברות הקידום המובילות בישראל ובפרט מתמחה בנושא של לינקים לאתר. החברה מכירה לפניי ולפנים את כל הפרמטרים שבוחנת גוגל בתהליך הדירוג של אתרי אינטרנט ואת האופן בו יש לבנות לינקים לאתר בצורה אותנטית, טבעית ובריאה שתשיג את מטרות העסק. חברת BESTLINKS חיה את עולם הקידום מדי יום ביומו ומתעדכנת בזמן אמת בכל שינוי שנערך על ידי גוגל במדיניות דירוג האתרים שלה וההתייחסות שלה לקישורים נכנסים. אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם אל ראש דפי תוצאות החיפוש ואם אתם רוצים לעשות את זה נכון, יעיל ובזול, כדאי בהחלט לבדוק את הצוות המקצועי והמתודולוגיות המקצועיות של BESTLINKS.

ראו גם את המדריך שלנו: איך להוסיף קישורים לאתר?

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם

קישורים לקידום אורגני

קישורים לקידום אורגני הפכו בחמש השנים האחרונות לאחד מבין 3 הקריטריונים הכי חשובים בתהליך הקידום בגוגל. למעשה, לקישורים לקידום אורגני

קישורים בתשלום

קיים קשר ישיר וחזק בין קידום אורגני – SEO, תוכן איכותי וקישורים. במדריך הבא נציג בפניכם את כל מה שאתם

איך לפרסם מאמרים איכותיים לקידום האתר

קישורים חיצוניים seo

אחד התחומים שיותר מעסיקים מקדמי אתרים, בוני אתרים וכן גם בעלי אתרים שמבצעים את פעולת הקידום של האתר שלהם בעצמם

קישורים לאתר

אין ספק בכלל כי אחד הדברים שהכי חשוב להשקיע בהם בתהליך של קידום אורגני או מה שנקרא גם SEO ולא

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
×