קניית לינקים לקידום: כך תעשו את זה כמו שצריך ותטיסו את האתר!

כתיבת תוכן לאתרים

קישורים נכנסים הם כלי בעל חשיבות עליונה בכל אסטרטגיית קידום אתרים, אלא שאחד התנאים הקריטיים להצלחת השימוש בקישורים הללו הוא שהם יהיו אותנטיים לחלוטין, או לפחות ייראו אותנטיים לחלוטין למנועי החיפוש שבודקים אותם. במצב כזה, עד כמה יכולה קניית לינקים לשמש כאסטרטגיה טובה לקידום האתר? האם רכישה של לינקים נכנסים לאתר עלולה להוביל לתוצאה ההפוכה, קרי ענישה מצד גוגל? איך אפשר להימנע מהתוצאה הבלתי רצויה הזאת ועוד יותר מכך, איך אפשר לשלב בהצלחה רכישה של לינקים כחלק אינטגרלי מאסטרטגיית הקידום הכוללת? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של BESTLINKS, המציעה פתרונות שלמים ומושלמים לקידום אתרים לעסקים.

ישיבת שיווק בדיגיטל

למה בכלל לקנות לינקים?

ובכן, בשורות אלה אנו יוצאים מתוך הנחה שאתם מודעים לערך של קישורים נכנסים ויודעים שמדובר בחלק בלתי נפרד מאסטרטגיית קידום מוצלחת. העניין הוא שכדי שהקישורים האלה אכן יפיקו עבורכם את הערך הנדרש, עליכם להשתמש בהם בצורה חכמה ולא פחות מכך, גם זהירה. בעיני מנוע החיפוש הבוחן את האתר שלכם לצורך דירוגו, קישור נכנס הוא בעצם המלצה. כאשר אתר אחר מוציא קישור שמפנה אל האתר שלכם, מנוע החיפוש מתייחס לכך כאל המלצה שנותן אותו אתר למבקרים בו, לבקר גם באתר שלכם. ככל שיש לכם יותר המלצות, כך הדירוג שלכם יהיה יותר גבוה. ככל שההמלצות האלה תגענה ממקורות יותר אמינים וחשובים, כך הדירוג שלכם יהיה יותר גבוה. אלא שבאופן טבעי, אתר טיפוסי לא זוכה להמלצות רבות מאתרים אחרים ומרבית האתרים לא זוכים אפילו לא להמלצה אחת ופה נכנסת האפשרות של קניית לינקים לצורך קידום האתר.

ראו גם: שירותי כתיבת תוכן שיווקי לאתרים

קניית לינקים – מי בכלל מוכר אותם ואיך עושים את זה?

ובכן, בכל תחום ובכל ענף, כאשר נוצר צורך בשוק, נמצאים גם הכוחות שייצרו את המענה לצורך. הוספת קישורים נכנסים לאתר הוא צורך שהולך וגובר ככל שמנועי החיפוש מייחסים להם חשיבות רבה יותר וכיום ישנם גורמים שמציעים לכם את האופציה של קניית לינקים שישמשו אתכם כקישורים נכנסים להעלאת הדירוג שלכם במנועי החיפוש. המדובר בחברות שמתמחות בבניית אתרי תוכן, שמשרתים את הציבור, אך מטרתם המרכזית היא לצרכי קידום. כך למשל, אתר בתחום האירועים שבו יכול זוג צעיר למצוא מגוון רחב של מאמרים בנושאים הרלוונטיים לעולם האירועים, מידע על ספקי שירות בענף, טיפים ועוד מגוון פריטי מידע בתחום. מרגע שהאתר הופך לאתר עשיר בתכנים ומולטימדיה וגם נהנה מלא מעט ביקורים, הוא הופך למעשה למקור אטרקטיבי להמלצות/ קישורים נכנסים. במצב זה, אם יש לכם עסק בתחום האירועים, תוכלו לפנות לחברה המפעילה את האתר הזה ולקנות ממנה קישורים נכנסים לאתר שלכם. זה אומר שתוכלו לפרסם באתר מאמר על פי הסטנדרטים שמגדירים הבעלים באתר ולהוציא מהם קישורים אל האתר שלכם, וזה למעשה המעגל שכולל בתוכו את הפרוצדורה של קניית לינקים חיצוניים.

ממה צריך להיזהר?

ובכן, המטרה של מנוע החיפוש הוא להגיע לאתרים שבאמת נחשבים לאתרים טובים ומקצועיים ושבאמת זוכים להמלצות מאתרים אחרים בצורת קישורים נכנסים. בהתאם לכך, בודקים מנועי החיפוש, לא רק את מספר הקישורים הנכנסים, אלא גם את טיבם ועוד שורה של מאפיינים שמיועדים להצביע על רמת האותנטיות שלהם. אם מנוע החיפוש מבין שמדובר בלינקים מלאכותיים שאין מאחוריהם ערך מסחרי כלשהו, לא רק שהקישורים לא יתרמו לקידום האתר, אלא אף עלולים לגרום לענישה שלו על ידי מנוע החיפוש בצורת דחיקתו לדפים האחוריים של תוצאות החיפוש. כך למשל, אם אתם בוחרים באופציה של קניית לינקים, זה לא אומר שאתם יוצאים למסע קניות של עשרות לינקים והוספתם בבת אחת לאתר שלכם, שכן זה לא סביר ולא טבעי. מנוע החיפוש יבדוק מאין מגיעים הקישורים הנכנסים אליכם, כל כמה זמן מתווסף קישור כזה, מהם האנקורים שמהם יוצאים הלינקים, מהי מידת הגיוון של הקישורים ביחס לדפי האתר שלכם ועוד שורה של פרמטרים שאמורים לסייע למנוע החיפוש להחליט עד כמה הקישורים הנכנסים שלכם הם אותנטיים. מן הסתם, כאשר אתם בוחרים באופציה של קניית לינקים, אתם בהגדרה פועלים בניגוד לאינטרס של מנוע החיפוש ולכן חשוב מאוד לעשות את זה בצורה נכונה וזהירה, על מנת להשיג את המטרה הנכספת ולבטח על מנת להימנע מענישה כואבת.
קראו כאן על איך להתאושש מעונשים של גוגל

שולחן מקדמי אתרים

כמה עולים קישורים נכנסים?

התחום של קניית לינקים הוא תחום שמושך אליו גורמים רבים, שבצורה הפשוטה ביותר שאפשר לומר זאת, פשוט רוצים לעשות כסף. בין הגורמים הללו אפשר למצוא גורמים מאוד לא מקצועיים, שפשוט בונים אתר ומאפשרים לכל אחד להוסיף אליו תכנים בכל סטנדרט וללא כל חשיבה או תכנון, תמורת סכומים נמוכים מאוד. אז אצל הגורמים הללו, קניית לינקים הוא עניין זול מאוד ותוכלו לקנות לעצמכם עשרות ומאות לינקים, אלא שללינקים האלה אין ערך רב, שכן מנועי החיפוש מזהים את האתרים האלה כאתרים לא איכותיים ולמעשה הוספת קישורים שיוצאים מהם, עלולה אפילו להגביר את הסיכון שלכם לענישה.

מן הצד השני, ישנם אתרים שמשקיעים מאוד ביצירת מרחב תוכן איכותי באמת, מרחב כתיבת תוכן בעל ערך לגולשים בתחום ספציפי, מה שמצריך השקעה רבה יותר, אך מייצר תוצאות טובות יותר. באתרים אלה, קניית לינקים יכולה להיות יקרה הרבה יותר, מה שיאפשר לכם לקנות לינק או שניים בחודש למשל. אלא שזה בדיוק מה שאתם רוצים – אתם רוצים שזה יהיה כמה שיותר טבעי ואותנטי. המלצה אחת או שתיים בחודש זה נשמע לגמרי לגיטימי וטבעי ומרבית הסיכויים שאת הקישורים שתקנו מהאתרים האלה, תוכלו באמת לנצל כדי לקדם את האתר שלכם. שימו לב – המטרה היא לא לקנות כמה שיותר לינקים, אלא לקנות לינקים שעושים את העבודה ולוודא שאתם מוסיפים אותם לאתר שלכם בצורה הכי טבעית והכי אותנטית שאפשר.

אז איפה קונים לינקים?

בכן, אם עולה בכם עכשיו החשק לצאת החוצה ולקנות לינקים לאתר שלכם, אתם רוצים לעצור ולהקשיב. שירותי קניית לינקים היא פעולה אחת מתוך סט שלם של פעולות הנדרשות לביצוע לצורך קידום אתרים באינטרנט. ככל שבעלי האתרים הופכים למתוחכמים יותר, כך גם מנועי החיפוש הופכים למתוחכמים יותר ולכן חשוב לשמור תמיד על רמה מקצועית גבוהה ולחשוב צעד אחד קדימה. את המשימה של קניית לינקים לאתר שלכם ואת הקידום שלו בכלל, אתם רוצים להשאיר לידיים מקצועיות בלבד, ולא לעשות את זה בעצמכם. נדירים הם המקרים בהם אדם שאין לו כל רקע בקידום אתרים, הצליח לקדם את האתר שלו אל המקום הראשון ללא סיוע מקצועי, לבטח בעידן הלינקים הנכנסים כפרמטר דירוג של מנועי חיפוש. קידום האתר שלכם הוא לא הוצאה כספית אלא השקעה עסקית כדאית מאוד ואת ההשקעה הזאת כדי לבצע עם המומחים לכך.

חברת BESTLINKS מציעה את כל סל השירותים המתקדמים ביותר בעולם קידום האתרים ובין היתר מציעה שירות קניית לינקים ממגוון מקורות ובמחירים אטרקטיביים, וזאת כחלק מאסטרטגיית קידום כוללת או כשירות העומד בפני עצמו לכל דורש. אם אתם רוצים לעשות את זה נכון ואם אתם רוצים לא רק להשקיע, אלא גם להצליח, המומחים של BESTLINKS הם האנשים שלכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

כתיבת תוכן ומאמרים לאתרים
בלוג

חברות כתיבת תוכן

אנו חיים בעידן שבו פרסום, שיווק וקידום לוקחים חלק עיקרי ומהותי בכל צמיחה של עסק, חברה או ארגון. בין אם

כתיבת תוכן לאתרים

  אחת הסיבות המרכזיות בגינן משקיעים עסקים בתוכן לאתר היא קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל. זוהי כמובן מטרה מצוינת

בלוג

רכישת כתבות

  כתבות עיתונאיות שעוסקות בפעילות העסקית של חברה עסקית, היו לאורך זמן פריבילגיה של ארגוני ענק בעלי פעילות יחסי ציבור

מחירון פרסום כתבות

  פרסום כתבות באתרי תוכן הפך בשנים האחרונות לאחד מכלי הקידום והפרסום החשובים ביותר בעולם הפרסום באינטרנט ולא בכדי. כתבות

כתבות תוכן שיווקי

  אם ביקרתם לאחרונה באתר חדשות, ארצי או מקומי, ייתכן ששמתם לב לאזור מסוים באתר שבו אפשר למצוא כתבות תוכן

כתבות ממומנות

  אחד הכלים שהולכים וכובשים את עולם הפרסום באינטרנט הוא הכלי של כתבות ממומנות ומן הסתם, אם אתם נוהגים לבקר