כיצד להפוך להיות מומחה וורדפרס

צילום:freepik

מעל ל – 34 אחוז מהאתרים הם אתרי וורדפרס, ולכן אין זה מפתיע שיש ביקוש גדול מאוד למפתחי וורדפרס מוסמכים. אחרי הכל, מישהו צריך לבנות ולתחזק את כל אתרי הוורדפרס שכל כך הרבה מאיתנו משתמשים בהם מדי יום. למעשה, להיות מפתח מומחה וורדפרס הפך להיות אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר ברחבי העולם. כמו כן, מפתחי וורדפרס מרוויחים משכורות גבוהות שהופכות את התחום למסלול קריירה אטרקטיבי עבור רבים.

איך הופכים למפתחים של וורדפרס? כאן תמצאו את כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי עתידכם כמפתחי וורדפרס. 

מהו מפתח וורדפרס?

מפתחי וורדפרס הם סוג של מפתחי אתרים שעובדים עם פלטפורמת וורדפרס (WordPress), מערכת ניהול תוכן מקוונת, לעיצוב ויצירת יישומי רשת. בניגוד למפתחי אתרים מסורתיים המפתחים אתרים מאפס, מפתחי וורדפרס עובדים על אינטגרציות ופיתוח תוספים לשימוש באתרים המופעלים ישירות על ידי וורדפרס. 

מפתחי וורדפרס אחראים על קידום ובניית אתרים בפלטפורמת וורדפרס, תכנון חזית וקצה אחורי של אתר, יהיו אחראים גם על יצירת עיצובים ועל יישום ועדכון של תכונות בהתבסס על הצרכים המתפתחים של עסק. בסך הכל, מפתח וורדפרס יעזור לעסק ליצור אתר אשר עונה על הצרכים והיעדים המדויקים שלו.

 

להלן כמה מתחומי האחריות העיקריים שמפתחי וורדפרס לוקחים על עצמם לעתים קרובות:

 • קידום ובניית אתרים בוורדפרס
 • בניית חזית וקצה אחורי לאתר
 • תכנון מבנה אתר
 • יצירת או עדכון ערכות נושא 
 • פיתוח או קביעת תצורה של תוספי וורדפרס
 • ניהול מבחני A / B
 • מעקב אחר ביצועי האתר
 • פתרון בעיות הקשורות ל- WordPress

פיתוח וורדפרס זו קריירה נהדרת במידה ומתעניינים בפיתוח אתרים. אך אם ברצונכם להרחיב אופקים, כדאי לשקול קריירה בפיתוח האתרים עצמם, בין אם להיות מפתח חזית, back-end או full-stack. 

מה עושה מפתח וורדפרס?

מפתחי וורדפרס יוצרים, מעדכנים ומנהלים אתרים ויישומי רשת המופעלים באמצעות מסגרת וורדפרס. הם יהיו אחראים על קידוד אתר ולאחר מכן על עיצוב ממשק המשתמש שלו ולבסוף על הקידום שלו.

מפתחי וורדפרס יעבדו עם תוספים קיימים כדי לעזור לעסק ליישם תכונות מסוימות, ועשויים ליצור שילובים משלהם גם עבור עסק. מפתח וורדפרס עשוי להיות אחראי גם על חיבור רכיבים אחרים של התשתית הדיגיטלית של העסק לאתר באמצעות ממשקי API וכלים מקוונים אחרים.

בנוסף, מפתחי וורדפרס יהיו אחראים גם להבטיח, כי אתר מותאם לפרסום תוכן ו/או למסחר, בהתאם למטרות העסק. תפקידם לוודא שאתר האינטרנט פועל, פונקציונאלי ועומד בכל המפרטים שהעסק מתייחס אליהם.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

קניית עוקבים מישראל
בלוג

קניית עוקבים מישראל

כידוע, התנועה ברשתות החברתיות פעילה ואינטסניבית. היא פעילה הן אצל גולשים שסתם כך מעבירים את הזמן להנאתם, צופים בסרטונים, עוקבים

מיתוג אישי
בלוג

מיתוג אישי

מיתוג אישי כאשר אנחנו מדברים על המונח מיתוג אישי אנחנו מתכוונים למצב בו אדם, עסק, חברה או ארגון משווקים כאילו

ניהול מוניטין בגוגל
בלוג

ניהול מוניטין בגוגל

בעשור האחרון גוגל הפך להיות סוג של שם ודבר בעידן הדיגיטלי. כל דבר שאנחנו רוצים למצוא, אנחנו מחפשים בגוגל במטרה

קניית עוקבים שלא יורדים
בלוג

קניית עוקבים שלא יורדים

כבר הרבה שנים שהרשתות החברתיות שולטות בכל הדברים הכי חדשים ומעודכנים, כיוון שמדובר על פלטפורמות מובילות ואהודות במיוחד בהן משתמשים

קניית עוקבים אמיתיים
בלוג

קניית עוקבים אמיתיים

קניית עוקבים אמיתיים אינסטגרם, טיקטוק, פייסבוק, טוויטר, סנאפצ’ט הם רק חלק מרשימה ארוכה של רשתות חברתיות שהפכו להיות חלק בלתי

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
0
  0
  מוצרים שלך
  עגלה ריקהחזרה לחנות
  גלילה למעלה
  ×