תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד

קדימון

אנו מבטיחים להשאיר את הכתבות שנה מיום הפרסום – 95% מהאתרים לא מוחקים את הכתבות כלל אבל ההתחייבות היא לשנה

אין האתר יכול לערוב ולהיות אחראי והוא לא יישא בכל אחריות בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מאנשי המקצוע העובדים בשיתוף פעולה עם האתר ולא יהיה צד לכל ההתקשרות בין הגולשים לבין אנשי המקצוע.

2 בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

כל מי שמשאיר פרטים באתר מאשר קבלת תוכן פרסומי מאיתנו

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

הפרסומים לא יכילו לשון הרע ומפרסם הכתבה יהיה האחראי הבלעדי על הפרסום ועל ההשלכות והנזקים

כל פרסום על אחריות מזמין הפרסום בלבד והוא יהיה חייב לפצות את קבוצת ירדן והאתר BESTLINK ולשלם על כל הוצאה שתגרם לנו או לאתר בו פורסמה הכתבה , כל תביעה על שימוש בתמונה לא חוקית ששלח הלקוח תועבר ללקוח שולח התמונה.

האתרים לרוב משאירים את הכתבות בארכיון להרבה שנים ההתחייבות החוזית היא לשנה מיום פרסום הכתבה

אנו לא נהיה אחראיים על כל נזק שייגרם למפרסם הכתבות באתרים, בכל מקרה של מחיקת קישורים על ידי האתר לא יקבל מפרסם המאמר כל זיכוי.

אנו לא נהיה אחראיים לתוצאות של פרסום הכתבות, ידוע למזמין הכתבות כי אנו רק גוף המקשר בין מפרסם הכתבה לאתר המפרסם, ללא נהיה אחראיים לכל נזק שייגרם למפרסם.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר

ידוע למפרסם באתרים שאנו מציעים פרסום בהם לרבות תמונות טקסט וכו שמוגנות בזכויות יוצרים יפורסמו באתרים ללא תמורה, יש לשלוח תמונות עם רישיון בלבד

מחירונים המפורסמים באתר

כחלק מן השירות המסופק על ידי האתר לגולשים בו, מפרסם האתר מחירון לשירותים שונים של בעלי מקצוע אשר שוקללו על ידו בהתאם לנתונים שהתקבלו מלקוחות ומבעלי מקצו.

מובהר, כי מחירונים אלה ניתנים כשירות בלבד ואינם מחייבים אף אחד מבעלי המקצוע או מהמפרסמים באתר. שימוש ו/או הסתמכות על מחירונים אלה הינם באחריות המשתמש בלבד.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר

. .10

[privacy_policy].