שיפור מהירות אתר וורפרס

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

שיפור מהירות אתר וורפרסהיום אין בכלל ספק כי קיים קשר ישיר בין שיפור מהירות אתר וורפרס לבין תוצאות החיפוש שמופיעות בעמוד הראשי בגוגל. בעולם הקידום יש לא מעט דיבורים לגבי הקריטריונים המשפיעים על קידום האתר שלנו בגוגל ועולות שאלות כמו מה באמת חשוב או יותר נכון מה חשוב יותר- אתר רלוונטי או אתר עדכני ומהיר. אז נכון התוכן חשוב, הקישורים הנכנסים חשובים, ההתאמה של האתר למובייל חשובה אבל – עדכניות ומהירות חשובות אפילו יותר. תחשבו רגע על הגולש שלכם ושימו את עצמכם במקומו.

אתם מחפשים מידע על נושא מסוים וקיבלתם כמה תוצאות. אתם נכנסים לתוצאה כלשהיא בעמוד הראשון. באתר יש תוכן מעניין, מסקרן, תמונות, סרטונים אבל… וזה אבל גדול. הם לא עולים כמו שצריך. האתר נתקע. מה תעשו? ברור. תצאו ממנו ותעברו לאתר אחר. העובדים של גוגל חשוב שאפשר לאפיין אתרים מהירים. אמנם מדובר רק באחד מתוך מאות פרמטרים אבל עדיין, אתר מהיר הוא אתר המספק לגולש חווית משתמש טובה יותר. זה לא אומר שאנחנו נוטשים את שאר הפרמטרים. רק מחזקים את המהירות.

 

מה הכלים לבדיקת שיפור מהירות אתר וורפרס?

לפני שנתחיל לשפר את המהירות של האתר, אם בכלל יש בכל צורך, עלינו לבדוק מהיר המהירות. יש כל מיני כלים שמאפשרים לנו לבדוק את זה כמו למשל Google PageSpeed Insights – בדיקה של גוגל שמאפשרת לנו לקבל אינפוטים בהיבט של חווית משתמש גם דרך המחשב וגם דרך המובייל. כלי נוסף נקרא גי טי מטריקס ובעזרתו אנו יכולים לבצע אנליזה ולנתח את האתר.

 

 

שיפור מהירות אתר וורפרס באמצעות חברת אחסון

מאוד חשוב לאחסן את האתר שלכם בשרת איכותי. כדאי להתייעץ עם אנשים מהתחום או כאלה שאתם מכירים שיש להם כבר אתר קיים ומרוצים מחברת האחסון. יש להתייחס בבחירה לקריטריונים כמו שירות לקוח מהיר ויעיל, ביצועים טובים, זמינות גבוהה ומובטחת ברשת, קלות השימוש, מאגר מידע מקיף ונוח, נפח אחסון בלתי מוגבל, מחיר מצוין וכמובן אם יש לכם כמה אתרים, כדאי שהשרת יהיה גם ידידותי לאחסון אתרים מרובים.

 

אז מה אפשר לעשות כדי לשפר את המהירות באתר הוורדפרס שלנו?

ובכן, יש כמה פעולות שאנו יכולים לעשות כדי לשפר את המהירות של האתר שלנו:

כיווץ תמונות מה שאפשר לעשות הוא להוריד את כל התמונות שיש באתר שלנו למחשב ולכווץ אותן באמצעות תוכנה הנקראית FASTSTONE. לאחר מכן יש להעלות את התמונות בחזרה לשרת. ניתן גם לעשות שימוש בפלאגין הנקרא EWWW image Optimizer שבאמצעותו אנו יכולים לכווץ את התמונות אונליין על השרת עצמו. מדובר בתהליך מאוד ארוך וחשוב לזכור את זה כדי לא לסגור את הדפדפן. ניתן גם לעשות שימוש בפלאגין הנקרא Imsanity. לאחר שטיפלתם בכל התמונות שכבר נמצאות על האתר שלנו והעלינו בעזר, עלינו לוודא כי כל התמונות שאנו מתכוונים לעלות בעתיד, יהיו גם כן מכווצות. יש שני תוספים ממש טובים שיכולים לעזור לנו במשימה הזו. האחד נקרא WP SMUSH והשני Tinypng -תוסף חינמי המאפשר להעלות את 500 תמונות בחודש.
תוסף קאש תוספי קאס מאפשרים לנו לבצע עדכון גרסה ולקצר את זמן הטעינה. פה דווקא כן מומלץ להשאיר בתוסף שעולה כסף כי החינמיים פשוט לא מביאים לתוצאות הרצויות ונחשבים למאוד מסובכים.
זירוז מסד נתונים מסד הנתונים של המערכת של וורדפרס מכילה את כל ההגדרות שאתם צריכים לאתר שלכם. כל פעולה שאתם עושים באתר שולחת שאלה למסד הנתונים ומאפשרת לשלוף פריטי מידע כשיש בכך צורך. בכדי שניתן יהיה לייעל ולזרז תהליכים ולהקל על המערכת, כדאי לעשות שימוש בתוסף המייעל את זמני הטעינה ונקרא WP Optimize.

שיפור מהירות אתר וורפרס לבד או בעזרת מקדם מקצועי?

ובכן, זה מאוד תלוי בכמה זמן יש לכם לעשות את כל הבדיקות מהירות, שינוי בתמונות ושאר התהליכים שתיארנו לעיל. פרט לזמן, התהליך דורש גם ידע מקצועי ומיומנות. אנחנו ממליצים להיעזר במקדם שלכם או לחילופין לפנות לחברה מקצועית שתסייע לכם לשפר את מהירות האתר שלכם בזמן קצר.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין