רכישת קישורים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר כיום בדירוג שמעניקים מנועי חיפוש לאתרי אינטרנט הוא היקף ואיכות הקישורים הנכנסים לאתר. מה זה אומר קישורים נכנסים? מדוע קישורים אלה מהווים בכלל פרמטר בדירוג של אתר ובמיקום שלו הוא יזכה בדפי תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש? איך מייצרים קישורים כאלה והאם ניתן להסתפק בפתרונות שאינם מבוססים על רכישת קישורים? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת BESTLINKS המציעה את חבילת האתרים המובילה בישראל לרכישה של קישורים לאתרי אינטרנט.

שירותי תוכן

 

קישורים לקידום אתרים

רכישת קישורים היא כרגע הדרך הטובה ביותר והיעילה ביותר לייצר לעצמכם קישורים נכנסים לאתר, בהיקף הנדרש ובתמהיל הנדרש על מנת למקסם את ההשפעה על הדירוג שלכם בגוגל. במסגרת עסקה של רכישת קישורים, אתם למעשה מפרסמים תוכן באתר תוכן כלשהו ומאותו תוכן יוצא קישור אל האתר שלכם. ישנם אתרים שיספקו לכם את השירות המלא במסגרתו הם גם יכתבו עבורכם את התוכן וגם יפרסמו אותו באתר וישנם אתרים אחרים בהם אתם תצטרכו להביא את התוכן והם רק יפרסמו אותו אצלם. הדבר החשוב ביותר לזכור פה הוא שכמה שיותר קל וכמה שזה יותר זול, כך זה בעל ערך נמוך יותר לקידום האתר שלכם. ככל שישנם יותר אתרים שיכולים לעשות את מה שאתם עושים, כך הערך של מה שאתם עושים הוא נמוך יותר לקידום האתר שלכם.

לשם דוגמא, פרסום כתבה והוצאת קישור נכנס באתר סרוגים (www.srugim.co.il) תעלה לכם 1,600 שקלים. פרסום דומה במקומונים כמו http://ashqelon.net/ או http://www.yavnenet.co.il/ יעלה לכם כ-140 שקלים. במקומונים אחרים זה יכול להגיע גם ל-500 שקלים, תלוי במקומון ובהיקף החשיפה שלו. ישנם גם אתרים קטנים יותר כדוגמת http://www.shtraymel.co.il/ או https://www.hidush.co.il/ שבהם יעלה לכם פרסום כזה, כ-80 שקלים בלבד.

עבודה עם גורם מקצועי בלבד

ההחלטה היכן לפרסם, כמה לפרסם ובאיזה מינון ותדירות, היא החלטה שצריכה להתקבל מראש במסגרת תכנית מסודרת ומאורגנת. אם פעילות הקישורים הנכנסים שלכם תיראה יזומה ומלאכותית מדי, אתם עלולים לספוג ענישה מגוגל ולשם אתם לא רוצים להגיע. את כל הנושא של רכישת קישורים ושל ניהול הקישורים הנכנסים שלכם בכלל, אתם רוצים להאציל לידיים מקצועיות שיטפלו לכם בכל הנושא של קידום האתר ואולי אפילו יטפלו לכם בכל פעילות השיווק, הפרסום ויחסי הציבור שלכם באינטרנט. המדובר בתחום מקצועי שמחייב ידע מקצועי (למשל לגבי התדירות של פרסום התוכן, הטקסט ממנו יש להוציא את הקישור (אנקור) והגיוון בין סוגי טקסטים שונים וכן הלאה). כל טעות שאתם עושים בהיבט זה, יכולה להיות טעות שתוביל אתכם בדיוק לכיוון השני של דפי תוצאות החיפוש, הכיוון של הדפים האחוריים.

חברת BESTLINKS היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום קידום האתרים ובכל לזה מציעה חבילה של שירותי שיווק, פרסום ויחסי ציבור באינטרנט ובכלל זה גם שירות נרחב של רכישת קישורים. לחברה מאגר של מאות אתרי אינטרנט מולם היא עובדת לצורך פרסום תכנים וכתבות והוצאת קישורים נכנסים אל האתרים המקודמים על ידה. החברה מספקת גם את שירותי כתיבת התוכן ואת כל נושא התכנון של פעילות הקישורים בכדי להבטיח שאתם לא רק משקיעים כסף בפרסום וקידום האתר שלכם, אלא גם מפיקים מהפעילות הזאת את האימפקט הנדרש לכם, קרי הרחבת היקף הפעילות העסקית שלכם. לכך נועדה רכישת קישורים וזה מה שיודעת BESTLINKS לעשות.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

× איך נוכל לעזור לך ?