קניית קישורים seo: האם זה עוזר לקידום האורגני?

אייקונים של בניית קישורים

קניית קישורים seo הוא שירות שמתאים לכל מי שבבעלותו אתר ומעוניין לקדם את האתר שלו בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, עם עד דגש על גוגל. בנוסף, קניית קישורים seo מתאים גם עבור מקדמי אתרים ובוני אתרים המעוניינים לשפר את מערך הקישורים הפרטי שלהם או של לקוחותיהם. למעשה, קישורים מסייעים בתהליך הקידום האורגני של האתר שלנו, משום שהם מעידים על המלצה בעיני גוגל. מכיון וגוגל רואה את טובת הגולש ומעוניין בכל פעם שגולש מחפש משהו להעניק לו ערך מוסף ואת התוצאה הרלוונטית לשאלה או למה שהוא חיפש, אותם קישורים מסייעים לגוגל להבין אילו דפים הוא יכול לקדם מעלה בתוצאות החיפוש ואילו לא.

ניתוח ביצועי אתר לאחר קניית קישורים

קניית קישורים SEO – מאילו אתרים יקשר הקישור?

אחד הדברים הכי חשובים שצריך לשים אליהם לב כאשר בוחרים לקנות קישורים לקידום אורגני הוא באיזה אתרים יופיע הטקסט שממנו ייצא הקישור לאתר שלי. לצערנו, יש ברשת מאות אלפי אתרי ספאם שבעצם לא נותנים שום דבר לאתר שלי מבחינת קידום ולעתים אפילו יכולים לגרום לתוצאה ההפוכה. לכן, יש שני סוגי אתרים שאתם רוצים לבחור כאשר מדובר בקניית קישורים seo.

  1. אתרים הנושקים לתחום האתר שלכם – אחת הטעויות שבעלי אתרים עושים בתחילת התהליך של קניית קישורים הוא לקנות כמה שיותר קישורים ולא משנה להם איפה הם יופיעו. זו טעות משום שאם תחשבו שוב על הרעיון שעומד מאחוריו נושא הקישורים, מדובר על המלצה. הכי קל להבין את זה דרך דוגמא. נניח שאתם מחפשים מסגרת אנגלית, כלומר סוג של חוג לשעות אחר הצהריים לילד שלכם שיהיה בקרוב בן 3. אין זה הגיוני שתבקשו המלצה מסבתא שלכם שלא מכירה הורים לילדים בגיל הזה וגם לא ממש מכירה חוגים באזור שלכם, נכון? לעומת זאת, אתם תחפשו הורה לילדים בגיל 3 שמשלב את ילדיו במסגרת כזו או לחילופין למישהו שאתם מכירים שכבר עשה זאת. זה בדיוק אותו דבר. כשאתם מחפשים אתרים להטמיע בהם את הקישורים שיובילו לאתר שלכם, אלו צריכים להיות אתרים רלוונטיים הקשורים לתחום שלכם באופן כזה או אחר. זה לא חייב להיות אותו תחום בדיוק, אבל חייבת להיות חפיפה.
  2. אתרים חזקים – מה זה אומר אתרים חזקים? זה אומר אתרים שיש להם כמות מאוד גדולה של גולשים, אתרים שנחשבים רלוונטיים במגוון של תחומים ויכולים גם להתאים לתחום שלכם ואתרים ותיקים שנמצאים זמן רב ברשת וקיבלו סוג של מוניטין חיובי.
    ראו גם: בניית קישורים מחיר

איך עובד תהליך של קניית קישורים seo?

בשלב הראשון עליכם להבין כמה קישורים אתם רוצים לבנות או לרכוש בחודש ואילו מילים וביטויי מפתח אתם רוצים לקדם. במקביל, אתם צריכים לעבור על האתר שלכם, עמוד עמוד ולהבין אילו עמודים יקבלו את הקישור. כלומר עליכם לדעת לאיזה עמודים פנימיים אתם רוצים שהקישורים שלכם יקשר. בשלב השני, עליכם לאתר חברה מקצועית המתמחה במכירת קישורים seo.

גם כאן תוכלו לעבוד בשיטת ההמלצה, או לחילופין להיעזר ברשת האינטרנט. לאחר מכן כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר רשימה מסודרת של ביטויי המפתח שאתם רוצים לקדם ושל הנושאים שאתם רוצים שיופיעו בטקסטים. הנה דוגמא: נניח שרכשתם 10 קישורים מחברה מקצועית לקדם את האתר שלכם בתחום השיפוצים. יש שתי מילות מפתח ברמת תחרות יחסית גבוהה שאתם רוצים לקשר מהן ישירות לאתר שלכם.

  • חברת שיפוצים
  • שיפוץ קומפלט

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר לאדם שממנו רכשתם את הקישור את הנושאים של הטקסטים שאתם רוצים שמילות המפתח יכילו אותם ולאילו דפים באתר שלכם הקישורים מקשרים.

ראו גם: שירותי תוכן לעסקים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

מדידת תנועה לאתר עם קישורים חיצוניים
בלוג

קניית קישורים בנישת פיננסים

יש לכם אתר אינטרנט בנישת הפיננסים? קניית קישורים בנישת פיננסים זה משהו ששווה לכם לבדוק אותו. מדוע? משום שבניית קישורים

כתיבת תוכן ומאמרים לאתרים
בלוג

חברות כתיבת תוכן

אנו חיים בעידן שבו פרסום, שיווק וקידום לוקחים חלק עיקרי ומהותי בכל צמיחה של עסק, חברה או ארגון. בין אם

כתיבת תוכן לאתרים

  אחת הסיבות המרכזיות בגינן משקיעים עסקים בתוכן לאתר היא קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל. זוהי כמובן מטרה מצוינת

בלוג

רכישת כתבות

  כתבות עיתונאיות שעוסקות בפעילות העסקית של חברה עסקית, היו לאורך זמן פריבילגיה של ארגוני ענק בעלי פעילות יחסי ציבור

מחירון פרסום כתבות

  פרסום כתבות באתרי תוכן הפך בשנים האחרונות לאחד מכלי הקידום והפרסום החשובים ביותר בעולם הפרסום באינטרנט ולא בכדי. כתבות

כתבות תוכן שיווקי

  אם ביקרתם לאחרונה באתר חדשות, ארצי או מקומי, ייתכן ששמתם לב לאזור מסוים באתר שבו אפשר למצוא כתבות תוכן