קניית קישורים seo: האם זה עוזר לקידום האורגני?

לפרטים נוספים – 050-5509091

קניית קישורים seo הוא שירות שמתאים לכל מי שבבעלותו אתר ומעוניין לקדם את האתר שלו בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, עם עד דגש על גוגל. בנוסף, קניית קישורים seo מתאים גם עבור מקדמי אתרים ובוני אתרים המעוניינים לשפר את מערך הקישורים הפרטי שלהם או של לקוחותיהם. למעשה, קישורים מסייעים בתהליך הקידום האורגני של האתר שלנו, משום שהם מעידים על המלצה בעיני גוגל. מכיון וגוגל רואה את טובת הגולש ומעוניין בכל פעם שגולש מחפש משהו להעניק לו ערך מוסף ואת התוצאה הרלוונטית לשאלה או למה שהוא חיפש, אותם קישורים מסייעים לגוגל להבין אילו דפים הוא יכול לקדם מעלה בתוצאות החיפוש ואילו לא.

ניתוח ביצועי אתר לאחר קניית קישורים

קניית קישורים SEO – מאילו אתרים יקשר הקישור?

אחד הדברים הכי חשובים שצריך לשים אליהם לב כאשר בוחרים לקנות קישורים לקידום אורגני הוא באיזה אתרים יופיע הטקסט שממנו ייצא הקישור לאתר שלי. לצערנו, יש ברשת מאות אלפי אתרי ספאם שבעצם לא נותנים שום דבר לאתר שלי מבחינת קידום ולעתים אפילו יכולים לגרום לתוצאה ההפוכה. לכן, יש שני סוגי אתרים שאתם רוצים לבחור כאשר מדובר בקניית קישורים seo.

  1. אתרים הנושקים לתחום האתר שלכם – אחת הטעויות שבעלי אתרים עושים בתחילת התהליך של קניית קישורים הוא לקנות כמה שיותר קישורים ולא משנה להם איפה הם יופיעו. זו טעות משום שאם תחשבו שוב על הרעיון שעומד מאחוריו נושא הקישורים, מדובר על המלצה. הכי קל להבין את זה דרך דוגמא. נניח שאתם מחפשים מסגרת אנגלית, כלומר סוג של חוג לשעות אחר הצהריים לילד שלכם שיהיה בקרוב בן 3. אין זה הגיוני שתבקשו המלצה מסבתא שלכם שלא מכירה הורים לילדים בגיל הזה וגם לא ממש מכירה חוגים באזור שלכם, נכון? לעומת זאת, אתם תחפשו הורה לילדים בגיל 3 שמשלב את ילדיו במסגרת כזו או לחילופין למישהו שאתם מכירים שכבר עשה זאת. זה בדיוק אותו דבר. כשאתם מחפשים אתרים להטמיע בהם את הקישורים שיובילו לאתר שלכם, אלו צריכים להיות אתרים רלוונטיים הקשורים לתחום שלכם באופן כזה או אחר. זה לא חייב להיות אותו תחום בדיוק, אבל חייבת להיות חפיפה.
  2. אתרים חזקים – מה זה אומר אתרים חזקים? זה אומר אתרים שיש להם כמות מאוד גדולה של גולשים, אתרים שנחשבים רלוונטיים במגוון של תחומים ויכולים גם להתאים לתחום שלכם ואתרים ותיקים שנמצאים זמן רב ברשת וקיבלו סוג של מוניטין חיובי.
    ראו גם: בניית קישורים מחיר

איך עובד תהליך של קניית קישורים seo?

בשלב הראשון עליכם להבין כמה קישורים אתם רוצים לבנות או לרכוש בחודש ואילו מילים וביטויי מפתח אתם רוצים לקדם. במקביל, אתם צריכים לעבור על האתר שלכם, עמוד עמוד ולהבין אילו עמודים יקבלו את הקישור. כלומר עליכם לדעת לאיזה עמודים פנימיים אתם רוצים שהקישורים שלכם יקשר. בשלב השני, עליכם לאתר חברה מקצועית המתמחה במכירת קישורים seo.

גם כאן תוכלו לעבוד בשיטת ההמלצה, או לחילופין להיעזר ברשת האינטרנט. לאחר מכן כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר רשימה מסודרת של ביטויי המפתח שאתם רוצים לקדם ושל הנושאים שאתם רוצים שיופיעו בטקסטים. הנה דוגמא: נניח שרכשתם 10 קישורים מחברה מקצועית לקדם את האתר שלכם בתחום השיפוצים. יש שתי מילות מפתח ברמת תחרות יחסית גבוהה שאתם רוצים לקשר מהן ישירות לאתר שלכם.

  • חברת שיפוצים
  • שיפוץ קומפלט

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר לאדם שממנו רכשתם את הקישור את הנושאים של הטקסטים שאתם רוצים שמילות המפתח יכילו אותם ולאילו דפים באתר שלכם הקישורים מקשרים.

ראו גם: שירותי תוכן לעסקים

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם

קישורים לקידום אורגני

קישורים לקידום אורגני הפכו בחמש השנים האחרונות לאחד מבין 3 הקריטריונים הכי חשובים בתהליך הקידום בגוגל. למעשה, לקישורים לקידום אורגני

קישורים בתשלום

קיים קשר ישיר וחזק בין קידום אורגני – SEO, תוכן איכותי וקישורים. במדריך הבא נציג בפניכם את כל מה שאתם

איך לפרסם מאמרים איכותיים לקידום האתר

קישורים חיצוניים seo

אחד התחומים שיותר מעסיקים מקדמי אתרים, בוני אתרים וכן גם בעלי אתרים שמבצעים את פעולת הקידום של האתר שלהם בעצמם

קישורים לאתר

אין ספק בכלל כי אחד הדברים שהכי חשוב להשקיע בהם בתהליך של קידום אורגני או מה שנקרא גם SEO ולא

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
×