קניית קישורים seo: האם זה עוזר לקידום האורגני?

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

קניית קישורים seo הוא שירות שמתאים לכל מי שבבעלותו אתר ומעוניין לקדם את האתר שלו בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, עם עד דגש על גוגל. בנוסף, קניית קישורים seo מתאים גם עבור מקדמי אתרים ובוני אתרים המעוניינים לשפר את מערך הקישורים הפרטי שלהם או של לקוחותיהם. למעשה, קישורים מסייעים בתהליך הקידום האורגני של האתר שלנו, משום שהם מעידים על המלצה בעיני גוגל. מכיון וגוגל רואה את טובת הגולש ומעוניין בכל פעם שגולש מחפש משהו להעניק לו ערך מוסף ואת התוצאה הרלוונטית לשאלה או למה שהוא חיפש, אותם קישורים מסייעים לגוגל להבין אילו דפים הוא יכול לקדם מעלה בתוצאות החיפוש ואילו לא.

ניתוח ביצועי אתר לאחר קניית קישורים

קניית קישורים SEO – מאילו אתרים יקשר הקישור?

אחד הדברים הכי חשובים שצריך לשים אליהם לב כאשר בוחרים לקנות קישורים לקידום אורגני הוא באיזה אתרים יופיע הטקסט שממנו ייצא הקישור לאתר שלי. לצערנו, יש ברשת מאות אלפי אתרי ספאם שבעצם לא נותנים שום דבר לאתר שלי מבחינת קידום ולעתים אפילו יכולים לגרום לתוצאה ההפוכה. לכן, יש שני סוגי אתרים שאתם רוצים לבחור כאשר מדובר בקניית קישורים seo.

  1. אתרים הנושקים לתחום האתר שלכם – אחת הטעויות שבעלי אתרים עושים בתחילת התהליך של קניית קישורים הוא לקנות כמה שיותר קישורים ולא משנה להם איפה הם יופיעו. זו טעות משום שאם תחשבו שוב על הרעיון שעומד מאחוריו נושא הקישורים, מדובר על המלצה. הכי קל להבין את זה דרך דוגמא. נניח שאתם מחפשים מסגרת אנגלית, כלומר סוג של חוג לשעות אחר הצהריים לילד שלכם שיהיה בקרוב בן 3. אין זה הגיוני שתבקשו המלצה מסבתא שלכם שלא מכירה הורים לילדים בגיל הזה וגם לא ממש מכירה חוגים באזור שלכם, נכון? לעומת זאת, אתם תחפשו הורה לילדים בגיל 3 שמשלב את ילדיו במסגרת כזו או לחילופין למישהו שאתם מכירים שכבר עשה זאת. זה בדיוק אותו דבר. כשאתם מחפשים אתרים להטמיע בהם את הקישורים שיובילו לאתר שלכם, אלו צריכים להיות אתרים רלוונטיים הקשורים לתחום שלכם באופן כזה או אחר. זה לא חייב להיות אותו תחום בדיוק, אבל חייבת להיות חפיפה.
  2. אתרים חזקים – מה זה אומר אתרים חזקים? זה אומר אתרים שיש להם כמות מאוד גדולה של גולשים, אתרים שנחשבים רלוונטיים במגוון של תחומים ויכולים גם להתאים לתחום שלכם ואתרים ותיקים שנמצאים זמן רב ברשת וקיבלו סוג של מוניטין חיובי.

 

איך עובד תהליך של קניית קישורים seo?

בשלב הראשון עליכם להבין כמה קישורים אתם רוצים לבנות או לרכוש בחודש ואילו מילים וביטויי מפתח אתם רוצים לקדם. במקביל, אתם צריכים לעבור על האתר שלכם, עמוד עמוד ולהבין אילו עמודים יקבלו את הקישור. כלומר עליכם לדעת לאיזה עמודים פנימיים אתם רוצים שהקישורים שלכם יקשר. בשלב השני, עליכם לאתר חברה מקצועית המתמחה במכירת קישורים seo.

גם כאן תוכלו לעבוד בשיטת ההמלצה, או לחילופין להיעזר ברשת האינטרנט. לאחר מכן כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר רשימה מסודרת של ביטויי המפתח שאתם רוצים לקדם ושל הנושאים שאתם רוצים שיופיעו בטקסטים. הנה דוגמא: נניח שרכשתם 10 קישורים מחברה מקצועית לקדם את האתר שלכם בתחום השיפוצים. יש שתי מילות מפתח ברמת תחרות יחסית גבוהה שאתם רוצים לקשר מהן ישירות לאתר שלכם.

  • חברת שיפוצים
  • שיפוץ קומפלט

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר לאדם שממנו רכשתם את הקישור את הנושאים של הטקסטים שאתם רוצים שמילות המפתח יכילו אותם ולאילו דפים באתר שלכם הקישורים מקשרים.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין