קניית קישורים בתחום לימודים

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

אם אתם מורים, יש לכם אתר העוסק בתחום ההוראה, בית ספר כלשהוא שאתם רוצים לקדם קידום אורגני בגוגל, קניית קישורים בתחום לימודים זה בדיוק מה שאתם צריכים. קניית קישורים ממקור אמין, מקצועי ואיכותי תאפשר לכם להניע את האתר שלכם קדימה בביטויי החיפוש הרלוונטיים לתחום שלכם.

חישוב נתונים לכמות תנועה לאתר

מדוע זה חשוב?

עשרות אלפי אנשים מחפשים בכל שנה מסלול לימודים כזה או אחר. בעוד יש אנשים שמעוניינים להשתלב בתואר ראשון או שני במטרה להעשיר את הידע והניסיון שלהם, אחרים מחפשים קורסי העשרה, חוגים ומסלולים ייחודיים על פי תחומים. ככל שביטוי מפתח מסוים מוטמע ביותר אתרים איכותיים ומוביל לאתר שלכם, ככה זה משפיע על רמת החוזק של האתר ואותם ביטויים מקודמים בגוגל.

הנה דוגמא: דינה היא מורה לאנגלית, בוגרת תואר ראשון ושני של האוניברסיטה העברית. בשעות הבוקר דינה מרצה באוניבריסטאות השונות בחוגי אנגלית לתואר ראשון. דינה הקימה אתר אינטרנט במטרה למלא את שעות אחר הצהריים בתלמידים בגילאי תיכון במטרה להכינם לבגרות 4 או 5 יחידות. דינה פנתה למקדם שעשה לה מחקר מילות מפתח ואלו הביטויים שהיא צריכה לקדם בתקופה הקרובה:

 • מורה פרטית לאנגלית לבגרות בתל אביב
 • מורה מכינה לבגרות במרכז
 • שיעורי אנגלית פרטיים לבגרות

דינה רכשה חבילת קישורים המשלבת מאמרים מקצועיים בהם מוטמעים מילות המפתח הרלוונטיות. במהלך החודשיים האחרונים פנו לדינה 40 תלמידים ומתוכם 20 תלמידים החלו במסלול של שיעורים פרטיים אחר הצהריים.

שירותי קישורים

קישורים בתחום הלימודים, חלוקה לתתי תחומים

 • אוניברסיטאות ומכללות אקדמיות
 • בתי ספר ותיכונים פרטיים
 • קורסים ולימודי תעודה
 • מורים פרטיים
 • סדנאות העשרה

איך זה עובד?

כשמחליטים לרכוש קישורים, בדרך כלל מדובר בחבילת קישורים שמתפרסת על פני תקופה מסוימת. אחת הטעויות שאנשים רבים עושים היא לבנות כמות גדולה של קישורים על פני תקופה קצרה. לפני שרוכשים או בונים קישורים, כדאי להכיר קצת את האלגוריתם של גוגל היודע לזהות מתי הקישורים הללו נבנו, איפה הם נבנו והאם הם איכותיים וחזקים.

קניית קישורים בתחום לימודים בשלבים:

 1. איתור חברה מקצועית המתמחה בקניית קישורים או בבניית קישורים.
 2. בחירת חבילה לקניית קישורים למשל: 10 קישורים, 50 קישורים, 100 קישורים …
 3. בחירת מילות מפתח רלוונטיות שמהן יצא הקישור למשל קורסי העשרה בצפון, תואר ראשון בתקשורת בתל אביב ועוד…
 4. בדיקה סטטיסטית לאחר תקופה מסוימת, כלומר האם אכן יש שיפור במיקומים למילות המפתח שבחרנו.

ניתוח תנועה לאתר

לפני שאתם רוכשים קישורים שימו לב!
רכשו קישורים רק ממקור אמין וידוע
רכשו קישורים רק מחברה או אדם שבבעלותו אתרים מגוונים ואיכותיים.
בדקו את התוכן לפני שהוא מפורסם באתרים הושנים.

לסיכום, קניית קישורים בתחום הלימודים יכולה לסייע לכם בתהליך הקידום האורגני וליצור חשיפה גדולה יותר של קהלי יעד רלוונטיים.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין