קניית קישורים בריאות וטבע

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

כל בעל אתר יודע היום כי אחד הדברים שהכי משפיעים על תוצאות החיפוש הטבעיות/האורגניות במנוע החיפוש גוגל אלו הם הקישורים. אם גם אתם שייכים באופן כזה או אחר לעולם הבריאות והטבע, יש בבעלותכם אתר אינטרנט, כנראה ששווה לכם להשקיע בקניית קישורים בתחום בריאות וטבע.

דרכים להשגת קישורים לאתר

מדוע כדאי לי לקנות קישורים בתחום בריאות וטבע?

הסיבה לכך שגוגל רואה בקישורים חשיבות מאוד גבוהה בתהליך הקידום היא משום שהאלגוריתם של גוגל מחשיב קישור היוצא מדף אחד ומוביל לדף השני כהמלצה. זה ממש כמו שאתם תשאלו חבר טוב או בן משפחה אם הוא מכיר מדריך מקצוען המתמחה בבניית מסת שריר, ירידה במשקל ובמקביל יכול לסייע לכם בכל נושא התזונה והתאמת תפריט באופן אישי. כנראה שאתם תקשיבו לחבר שלכם וככה גוגל גם רואה קישור. לכן, כשאנחנו בוחרים להוציא קישור מאתר כזה או אחר, מדף כזה או אחר לאתר פנימי באתר שלנו, זה חייב להיות קישור איכותי. מה זה אומר קישור איכותי? זה אומר קישור שנמצא בתוך טקסט איכותי המעניק לגולש ערך מוסף מצד אחד ומצד שני מופיע באתר איכותי עם סמכות טובה ודומיין חזק.

קניית קישורים בריאות וטבע – איך זה עובד?

בשלב הראשון, אתם חייבים להכיר את האתר שלכם ממש כמו שאתם מכירים את הדרך אליכם הביתה. אתם צריכים להכיר כל דף באתר שלכם, בין אם זו חנות אינטרנטית ובין אם אתר תדמית. כך למעשה אתם יכולים לזהות באתר שלכם נכסים דיגיטליים כלומר עמודים שאליהם אתם רוצים שהקישורים אותם אתם קונים יובילו. לאחר מכן, עליכם לבצע מחקר מילות מפתח וסקר שוק בהשוואה למתחרים שלכם.

עליכם לדעת אילו ביטויי מפתח אתם רוצים לקדם ולאורך איזו תקופה. השלב הבא כולל איתור חברה או אדם המוכר קישורים בתחום בריאות וטבע, כזה שיש בבעלותו אתרים איכותיים ולא סתם אתרי מאמרים שכל אחד יכול לפרסם בהם מה שהוא רוצה.

עליכם גם לקבוע את הנושאים של המאמרים, את האורך שלהם ולשלם על הקישורים. זהו. תוך מספר חודשים, כל המאמרים יפורסמו עם הקישורים שיובילו לאתר שלכם וזה ישפיע על המיקומים של תוצאות החיפוש הרלוונטיות באתר שלכם.

ניתוח ביצועי אתר לאחר קניית קישורים

קניית קישורים בריאות וטבע – לאילו אתרים זה יכול להתאים?

  • תוספי תזונה
  • מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה טבעית
  • חוות לגידולים אורגניים
  • רפואה טבעית ואלטרנטיבית
  • מטפלים ואנשי מקצועי העוסקים בתחום כמו מדקרים, תזונאים, נטורופתים, מטפלים בפרחי באך, מעסים/מכוני עיסוי ועוד.
  • ספאות ובתי מלון המשלבים הכשרות והדרכות מעולם הספורט והבריאות
  • אנשים המסייעים לאחרים לרדת במשקל בשיטות שונות
  • מדריכי ספורט המפרסמים עצמם דרך האינטרנט: מדריכי שחיה, בתי ספר לשחיה, מדריכי ריצה, סטודיו לאימונים פונקציונליים,
  • יוגה, פילטיס ועוד
  • בתי מרקחת ובתי טבע המוכרים את מוצריהם דיגיטלית

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין