קניית קישורים בנישת ניקיון

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

בעלים של חברת ניקיון? יש לכם אתר או אולי כמה אתרים שאתם רוצים לקדם? קניית קישורים בנישת ניקיון הוא שירות מצוין שיכול לסייע לכם לדחוף ולקדם את ביטויי המפתח של העסק שלכם. מה זה אומר? אם אתם בעלים של אתר, חשוב שתדעו שאחד הקריטריונים הכי חשובים בתהליך קידום אורגני כלומר הופעה של תוצאות הקידום הטבעיות במנוע החיפוש גוגל ובמנועי חיפוש נוספים הוא כמות ואיכות הקישורים שנכנסים אל האתר שלכם מאתרים חיצוניים.

כמובן שהקישורים שנכנסים לאתר שלכם מדפים באתרים אחרים, חייבים להיות איכותיים כלומר אלו צריכים להיות אתרים מתחום הניקיון, מתחום בעלי המקצוע ומתחומים נוספים הקשורים לנישת הניקיון.

אייקון חללית - קניית קישורים חיצוניים

קניית קישורים בנישת ניקיון – איך זה עובד?

בשלב הראשון עליכם לפנות למקדם אתרים או להיעזר בכלי המסייע בתהליך הנקרא מחקר מילות מפתח. מחקר זה יסייע לכם להבין באילו מילים ובאילו ביטויים עליכם להתמקד בתהליך הקידום. למשל, נניח שיש לכם חברת ניקיון המתמחה בניקיון שטיחים וספות באזור המרכז, כנראה שתצטרכו לקדם ביטויים כמו למשל ניקיון שטיחים ניקיון ספות עור במרכז, ניקיון ספות בד וכדומה… המחקר כולל קידום מילות מפתח עם רמת תחרות נמוכה, רמת תחרות בינונית ורמת תחרות גבוהה. לאחר שהבנתם אילו ביטויים אתם רוצים לקדם בתקופה הקרובה, עליכם לאתר ספק, חברה או איש המתמחה בבנייה והחלפת קישורים. בדרך כלל מדובר במקדמי אתרים או בחברות קידום אבל זה מאוד משתנה. מה שכן חשוב הוא לוודא שמדובר במישהו שאתם יכולים לסמוך עליו, מישהו שאכן מביא קישורים איכותיים מאתרים עם רמת סמכות וחוזק גבוהה על פי הקריטריונים של גוגל.

מדוע כדאי להשקיע בקניית קישורים בנישת ניקיון

תחום הניקיון הוא תחום מאוד תחרותי. יש היום אלפי חברות בישראל העוסקות בתחום הזה. חלקן מתמחות בניקיון משרדים, אחרות מבצעות ניקיון אחרי שיפוץ או ניקיון לפני אכלוס בדירות ובבתים, יש חברות שמתעסקות בניקיון ריפודים, שטיחים ווילונות ויש כאלה שמשלבות את כל התחומים.
מכיון ועוד ועוד חברות ניקיון מצטרפות לשוק העבודה, מקימות אתר אינטרנט תדמיתי מקצועי והתחרות רק עולה עם הזמן, חשוב להשקיע בשירותי קנית קישורים בנישת הניקיון. קניית קישורים בתחום הניקיון יסייע לכם להגדיל את רמת החשיפה לאתר שלכם, יביא לכם יותר לקוחות אמיתיים, ישפר את הקשר עם הלקוחות שלכם וכמובן יגדיל את ההכנסה של חברת הניקיון שלכם בטווח הרחוק.

קניית קישורים בנישת הניקיון, שלבים עיקריים

  1. איתור חברה מקצועית המתמחה בקניית קישורים.
  2. בחירת חבילה לקניית קישורים למשל: 10 קישורים, 50 קישורים, 100 קישורים, 150 קישורים ועוד….
  3. בחירת מילות מפתח רלוונטיות שמהן יצא הקישור למשל ניקיון שטיחים עבודת יד, ניקיון ספות עור, פוליש קריסטל וכדומה.
  4. בדיקה סטטיסטית לאחר זמן מסוים האם קניית הקישורים אכן השפיע על המיקומים של האתר.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין