קניית צפיות לסרטון בפייסבוק: איך למשוך ולטפח אוהדי פייסבוק איכותיים

קניית צפיות לסרטון בפייסבוקקניית צפיות לסרטון בפייסבוק

לרשת החברתית פייסבוק מועלים בכל יום מליוני סרטונים. השאלה הנשאלת היא איך אתם גורמים לכל האנשים שנמצאים בפייסבוק גם ככה ומבלים בו כל כך הרבה זמן לצפות דווקא בסרטונים שלכם? איך אתם גורמים להם לא רק להיכנס לסרטונים שלכם, אלא גם לצפות בהם עד הסוף? אם בעבר רוב האנשים היו רוכשים את התוכן שלכם דרך תוכן, היום סרטונים הוא התוכן המועדף על רוב האנשים. זה קצר, זה מעניין, זה מלמד וזה נחמד. אז התשובה לכל השאלות האלה היא קניית צפיות לסרטון בפייסבוק. אם אתם מעוניינים בשיתופי פעולה עסקיים בפייסבוק, ומחפשים תהליך מוכח לביצוע, מאמר זה מלמד איך למשוך קהל ולהמיר אותו ללידים ולקוחות, באמצעות קניית צפיות לסרטון בפייסבוק. ניתן לעשות זאת דרך חברות ואתרים מקצועיים שזו המומחיות שלהם, רק שימו לב היטב איפה אתם שמים את הכסף שלכם. 

משיכת הקהל הנכון בפייסבוק

כדי להשיג יותר לידים ואוהדים מהפייסבוק, חשוב להגדיל את מספר הלייקים ולוודא שהקהל מעורב בתכנים שלכם. חשוב שתהליך קניית צפיות לסרטון בפייסבוק יתמקד בלייקים איכותיים בלבד, כדי ששיעורי ההמרה יהיו גבוהים.

אפשר לקבל אלפי לייקים בפייסבוק, אבל אם הם אינם מעורבים בדף שלכם, הם אינם יעילים. לכן חשוב להשקיע מאמצים על מנת להשיג עוקבים אמיתיים שיובילו לשיתופי פעולה עסקיים יעילים. במקביל לרכישת לייקים, ניתן להוסיף עוקבים בפייסבוק באמצעות שיטות כגון:

 • שיווק משפיעים
 • שימוש אסטרטגי בהאשטגים בפייסבוק
 • הפניות מערוצים אחרים כמו אימייל או יוטיוב.

אלה הן רק כמה שיטות יעילות להשגת עוקבים אמיתיים שעוברים למשפך המכירות

צמיחת חשבונות פייסבוק עשויה להיות איטית בהתחלה, אבל עם קניית צפיות לסרטון בפייסבוק, ניתן להתחיל לראות צמיחה מתמדת. באמצעות טקטיקות אלה, ניתן להשיג לידים נוספים שיכולים לעבור למשפך המכירות בפייסבוק.

טקטיקות אורגניות להקמת ובניית מודעות למותג

בשיווק דיגיטלי, פריצה לצמיחה היא מונח שמתייחס לתהליך ניסויים בטקטיקות שיווק שונות כדי לראות מה עובד, וחשוב מכך להבין את זה במהירות. אם מנסים שיטת שיווק אחת, כמו למשל לשלם על קניית עוקבים לסרטון בפייסבוק, מחליטים במהירות אם זה עובד, ועוברים לאסטרטגיה הבאה. 

המיקוד של הניסויים שלכם הוא בצמיחה ובניסיון למצוא את השיטות הטובות ביותר להגדיל במהירות את העוקבים שלכם בפייסבוק, ובמקביל את העסק שלכם.

בניית מודעות למותג

עם קניית צפיות לסרטון בפייסבוק, ניתן לגרום לאנשים לזהות בקלות את המותג שלכם. כך, למשל, כמעט כולם מכירים את הציפור הכחולה הקטנה של טוויטר, או את קשתות הזהב של מקדונלדס. אבל אלה עסקים מבוססים שמשווקים את עצמם כבר שנים. לעסקים קטנים יש עוד קצת עבודה לפני שיהיה קל לזהות את המותג שלהם.

ניתן ליצור מודעות למותג באמצעות אופטימיזציה לפרופיל העסקי שלכם בפייסבוק, כדי לסייע לאנשים להבין מה אתם עושים. בביוגרפיה שלכם, הוסיפו את שם החברה שלכם, תיאור קצר של מה שאתם עושים ואתר האינטרנט שלכם. מומלץ גם להשתמש בלוגו כתמונת הפרופיל שלכם.

יצירת תוכן מעולה

ניתן להגביר את המודעות למותג שלכם גם באמצעות יצירה קפדנית של תוכן מעולה בפייסבוק. פרסמו באופן עקבי תמונות וכיתובים שמייצגים היטב את המותג שלכם וכוללים המלצות על המותג. אל תהיו מכירתיים מדי, אלא פשוט השתמשו באסטרטגיית פרסום עקבית, ומודעות המותג שלכם תתחיל לצמוח בהדרגה. 

אם יש לכם סרטון תדמית מעולה, למשל, קניית צפיות לסרטון בפייסבוק תגביר את החשיפה של הקהל לסרטון שלכם ותוביל ליצירת יותר לידים.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

קידום בפייסבוק

5 טיפים לפרסום בפייסבוק

למרות שיצא לכם לעשות לא מעט פעולות כדי לקדם ולפרסם את העסק שלכם, בפועל זה לא בדיוק קורה? אתם תוהים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
0
  0
  מוצרים שלך
  עגלה ריקהחזרה לחנות
  גלילה למעלה
  ×