קישורים בתשלום

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

בניית פרופיל קישורים טבעי בתשלום על ידי חברהקיים קשר ישיר וחזק בין קידום אורגני – SEO, תוכן איכותי וקישורים. במדריך הבא נציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על קישורים בתשלום. מדוע בחרנו להתמקד בקישורים בתשלום ולא בקישורים חינמיים? משום שככל שהזמן עובר הם הופכים להיות יותר ויותר רלוונטיים ועוד אנשים מבינים עד כמה מדובר בעבודה שהיא מורכבת. למעשה, אם לומדים קצת לעומק את התחום הזה שתפס תאוצה אדירה בפרסום ושיווק דיגיטלי ונקרא קידום אורגני מבינים כי קישורים חיצוניים הם דבר שהוא חובה ואין היום כמעט אתר ברשת שלא עושה בהם באופן כזה או אחר שימוש. חשוב לדעת שלפני שאתם ניגשים לבצע את עבודת הקישורים בעצמכם שמדובר בעבודה סיזיפית, מורכבת שדורשת לא מעט ניסיון וגם ידע.  קישורים בתשלום היא דרך מעולה שבאמצעותה אנו יכולים לייעל באופן ניכר את הקידום של האתר שלנו, אך גם כאן חשוב לדעת איך לעשות את זה בצורה טובה.

קישורים בתשלום מה זה נותן?

מכיון ועבודת הקישורים דורשת המון זמן, פניה לקישורים בתשלום חוסכת לנו את הזמן הזה ומאפשרת לנו להתמקד בדברים אחרים הקשורים לקידום העסק שלנו, לאו דווקא בהיבט השיווקי. בנוסף, כדי לשלב קישורים בתכנים, גם אם מדובר בקישורים בתשלום, צריך קשרים, כדאי להכיר את האתרים שהכי שווה לפרסם בהם וגם זה כמובן דורש ידע וזמן.

למה צריך להשקיע בבניית קישורים בתשלום?

למעשה, קישורים חיצוניים הוא לאחד מתוך שלושת הגורמים הכי רלוונטיים בתהליך הקידום האורגני של האתר שלנו. כמובן שחשוב להקפיד גם על דברים אחרים כמו למשל תוכן איכותי המספק לגולש ערך מוסף, טעינה מהירה של הדפים באתר, התאמה של האתר למובייל ועוד.

קישורים בתשלום – איך זה מתבצע?

איך לבנות פרופיל קישורים לאתרלפני שאתם רוכשים קישורים מאתר כזה או אחר או מחברה/מקדם אתרים, שימו לב או בקשו מהמקדם שלכם שקודם כל האתר שלכם עומד בכל הקריטריונים שגוגל מציבה וקובעת. במידה וגוגל עשתה שינוי כזה או אחר בתקופה האחרונה, כדאי גם לשנות את האתר לפי אותם שינויים כדי שזה ישפיע על תוצאות הדירוג שלכם לטובה חשוב שהאתר שלכם יעמוד בקריטריונים הבאים:

 

 • טעינה מהירה של העמודים – גולשים לא מוכנים לחכות זמן רב עד שאתר נטען, הם פשוט יעברו לאתר המתחרה
 • היררכיה נכונה בתוך האתר – חשוב שהאתר יהיה מסודר ובנוי בצורה הגיוניות
 • קישורי NO FOLOOW שאינם בתשלום חשובים לא פחות מקישורים בתשלום
 • אבטחה
 • דומיין חזק
 • הנגשה לבעלי מוגבלויות
 • התאמה למובייל
 • תמונות, סרטונים
 • קישור לרשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ויוטיוב

לפני שמכניסים קישורים בתשלום – מחקר מילות מפתח

קישורים בתשלום לקידום האתראחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לעשות, הרבה לפני שאתם כותבים מאמרים או שותלים קישורים נקרא מחקר מילות מפתח. המחקר נעשה לפי התחום שבו האתר שלכם עוסק כולל השוואה אל מול המתחרים שלכם. לפי המחקר הזה שנעשה בכל מיני דרכים וכלים ניתן יהיה להבין אילו ביטויים אנחנו רוצים לקדם ואז נוכל לדעת אילו מילות מפתח יוצאו מתוך הקישורים לתוך האתר שלנו. מילות המפתח הללו חשובות משום שהן קובעות בין השאר גם באילו נושאים המאמרים, הפוסטים והמדריכים שמופיעים באתרים חיצוניים עוסקים. הנה דוגמא:

עידית היא מדריכת הורים המדריכה קבוצות הורים וזוגות באופן פרטני בתהליך על בסיס שיטת החינוך וההורות של מכון אדלר. עידית אמנם לא מבינה כמעט שום דבר בשיווק, אינטרנט ודיגיטל, אך בכל זאת היא החליטה לפנות לחברה מקצועית שתבנה עבורה אתר. האתר נבנה ובמקביל המקדם שלה עשה עבורה מחקר מילות מפתח מקיף. אלו הם ביטויי המפתח שהוא קבע שעליו לקדם בשבועות הקרובים:

 • הדרכת הורים תל אביב
 • קבוצות להדרכת הורים במרכז
 • גבולות לילדים איך עושים את זה
 • התקפי זעם
 • קשיי הסתגלות לגן חדש

על פי אותם ביטויים נכתבו מגוון של תכנים, חלקם מופיעים בתוך האתר החדש של עידית ואחרים באתרים מהם יוצאים קישורים רלוונטיים ישירות לאתר. בין הנושאים שנבחרו על ידי עידית והמקדם שלה הם: כיצד להתמודד עם קשיי הסתגלות לגן חדש?, מה עושים עם התקפי זעם בזמן חופשה?, גבולות לילדים איך עושים את זה בלי לפגוע בילד?, איך למצוא קבוצות להדרכת הורים במרכז ועוד…
אין ספק כי התכנים הללו בשילוב פעולות נוספות מעולם הקידום תורמים רבות לתהליך הקידום באתר של עידית.

השלבים בבניית קישורים בתשלום הם:

 1. איתור שירות התואם את הצרכים והתקציב החודשי העומד ברשותי
 2. זיהוי העמודים אליהם בתוך האתר שלי שאני רוצה שהקישורים יקשרו בתוך האתר עצמו.
 3. תשלום לשירות.
 4. העברת טבלה מסודרת בה מופיעים כל ביטויי המפתח שאני רוצה לקדם, סוג הקישורים ונושאים לטקסטים שבהם הקישורים יופיעו.

כל חברה המספקת שירות של בניית קישורים בתשלום פועלת קצת אחרת, אבל בגדול אלו הם השלבים העיקריים שמלווים את התהליך.

קישורים בתשלום  יתרונות

 1. קישור מטקסט איכותי המעניק לגולש ערך מוסף – אחד הדברים הכי חשובים בקידום אורגני כמו שכבר השכלנו להבין הוא תוכן איכותי. ברגע שאנחנו משלמים על משהו כסף, הסיכוי שנהנה משירות איכותי, עולה. זה ממש כמו שנקבל ספה בחינם מסבתא או נבחר לרכוש ספה חדשה מחנות. אז היתרון הראשון ואולי החשוב ביותר הוא שכאשר אנחנו נעזרים בשירות הכולל קישורים בתשלום, אנחנו בעצם משלמים על קישור שיוצא בתוך מאמר/מדריך/פוסט/טקסט/תוכן מקצועי שקשור לתחום שבו האתר שלנו עוסק וזה יתרון מאוד גדול. אלו ממש לא קישורים תלושים שאנשים שמים בכל מיני פורומים או אינדקסים שכמעט ואף אחד לא מגיע אליהם, רק כדי שגוגל כאילו יסרוק אותם. מדובר במאמר ייחודי ומיוחד שנכתב במיוחד עבור נושא שאנחנו מכוונים אליו. מתוך הטקסט הזה יוצאים בין 1-3 קישורים שמובילים ישירות לדפים רלוונטיים באתר שלנו. תוכן איכותי לרוב שווה קישור איכותי.
 2. קישורים מתוך תשתית אתרים קיימת –מקדמי אתרים ואנשים שהבינו את הפוטנציאל שקיים ברשת הקימו לעצמם תשתית אתרים ענפה ומגוונת בשלל תחומים. לכן, כאשר אנו משלמים על קישורים, התכנים שמהם הקישורים יוצאים הם מתוך תשתית פרטית של אותה חברת קידום או בעל אתרים רבים. זה נקרא גם ברוב המקרים לא מדובר באתרים ציבוריים שכל אחד יכול לגשת אליהם, אלא במערכת מובנית ומסודרת בצורה אסטרטגית ולכן כך גם הקישורים נכנסים פנימה בצורה ייחודית. כלומר, מישהו ישב וחשב איך לעשות את זה כדי שהקישורים הללו לא רק ייקנו בכסף, אלא באמת ישפיעו על הדירוגים של האתרים אליהם הקישורים עוברים בגוגל.
 3. נסו פעם אחת ותראו איך זה מקדם את האתר שלכם – מנתונים עולה כי כאשר אנחנו משקיעים במאמרים בתשלום, האתר או האתרים שלנו פשוט מקודמים בצורה טובה יותר בגוגל. זה פשוט עובד אז כל שנותר לכם הוא פשוט לנסות.

כמה קישורים כדאי להוציא מכל טקסט?

הדבר הכי נכון לעשות הוא להוציא מקסימום 3 קישורים מכל מאמר עם עדיפות לשני קישורים מכל מאמר.

כמה עולה קישורים בתשלום ?

המחיר של קישורים בתשלום מאוד משתנה ותלוי בכמות הקישורים שאתם צריכים להוציא לאתר שלכם בכל פעם. אם השירות כולל גם קישורים וגם כתיבה של טקסטים, המחיר כמובן יקר יותר. יש עוד אלמנטים המשפיעים על עלות הקישורים כמו למשל כמה האתר שממנו הקישור יוצא חזק, כמו הוא וותיק, מה רמת הסמכות שלו וכדומה. ככל שהאתר יותר חזק ויותר ותיק, ככה הקישור יעלה יותר.

על מה חשוב לשים לב בתהליך של קניית קישורים בתשלום?

לפני שבוחרים חברה או אדם מקצועי שיספקו לנו שירות בניית קישורים בתשלום, יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק היטב.

 1. ותק האתרים – כאמור, ככל שהאתרים בהם הקישורים שיובילו לאתר שלכם ותיקים יותר, ככה הם חזקים יותר בעיני גוגל. אתר ותיקים שקיימים הרבה זמן ברשת מומלצים להעלאת קישורים, כמובן רק אם מתאפשר לכם במסגרת התקציב.
 2. שקיפות – שקיפות היא משהו מאוד חשוב. אתם רוצים לדעת מה בדיוק קורה לאורך כל התהליך ולעקוב אחריו. לכן יש חשיבות לכך שתהיו מעורבים כמה שיותר, תשאלו שאלות ותבקשו טבלה מסודרת עם כל הקישורים שעליהם אתם משלמים\ מתי הם מתפרסמים, איפה ועוד.
 3. זמנים – בדקו ג תוך כמה זמן מרגע ההזמנה הקישורים עולים לאוויר וכמה קישורים החברה מעלה בכל פעם ולאיזה אתר. חשוב שהקישורים יועברו על בסיס אסטרטגיה ולא סתם ככה יזרקו באויר בכל מיני אתרים.

מחירון קישורים בתשלום

כמות מאמרים עד 20 מאמרים בין 30 ל-40 מאמרים בין 40 ל -50 מאמרים בין 50 ל-60 מאמרים בין 60 ל-70 מאמרים בין 70 ל-80 מאמרים בין 80 ל-90 מאמרים בין 90 ל-100 מאמרים יותר מ-100 מאמרים
2 קישורים למאמר 150 למאמר 140למאמר 130 למאמר 120 למאמר 110 למאמר 100 למאמר 90 למאמר 80 למאמר 70 למאמר
כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום כולל טקסט איכותי ומקורי + פרסום

 

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין