פרסום כתבות באתרים מובילים

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

כמה עולה לפרסם כתבה באתר מובילאחת הדרכים היותר מועילות וטובות במטרה להשיג לאתר שלנו קישורים חיצוניים איכותיים היא על ידי פרסום כתבות באתרים מובילים. באופן כזה אנחנו גם מקבלים חשיפה לקהלי יעד רלוונטיים, גם מחזקים את תהליך הקידום האורגני של האתר שלנו על בסיס מחקר מילות המפתח וגם דוחקים החוצה תוצאות שליליות. היופי בפרסום כתבות באתרים מובילים עם דגש על אתרים חדשותיים ומקומונים אינטרנטיים הוא בכך שאנו יכולים לשלב כמעט כל כתבה במקום הרלוונטי לה משום שכמעט כל כתבה תתאים לפרסום. בואו לא נשכח, צרכני התוכן הגדולים בעולם הם הגולשים ברחבי רשת האינטרנט. תחשבו שניה על עצמכם ותקבלו כי גם אתם קוראים כתבות תוכן בכל הזדמנות בין אם זה כאשר אתם שותים את הקפה של הבוקר ויש לכם כמה דקות, באוטובוס בדרך לפגישה או לעבודה, בהמתנה לרופא ועוד. התוכן נמצא שם כל הזמן וחבל שלא לנצל את הפלטפורמה המדהימה הזו!

מה נחשב אתר מוביל?

אתר מוביל או אתר גדול הוא אתר המכיל אלפי כתבות עם ותק, תנועת גולשים מאוד חזקה וכזה שנחשב לבעל נוכחות מצוינת במנוע החיפוש. אתר מוביל הוא אתר שמשלב כמה קריטריונים חשובים:

 1. ותק – ככל שהדומיין של האתר ותיק יותר וקיים ברשת זמן רב יותר, ככה גוגל תופס את האתר הזה כאתר חזק יותר ואתר סמכותי יותר. אתרים כמו וואללה, מאקו, YNET, הארץ, כלכליסט, ישראל היום, N12, נחשבים לאתרים עם דומיין ותיק יחסית.
 2. תוכן – אתרים אלה חייבים להיות עשירים בתוכן איכותי. ככל שיש יותר תחומים ויותר כתבות, ככה האתר הזה נחשב למוביל יותר משום שיותר מפרסמים פונים לפרסם בו כתבות.
 3. תנועת גולשים – ככל שיותר גולשים מגיעים לאתר פר יום, ככה הוא נחשב לחזק יותר.
 4. קישורים – ככל שיותר אתרים אחרים מקשרים לאתר הזה, ככה הוא הופך לחזק ומוביל יותר.
 5. תמונות וסרטונים – ככל שיש באתר יותר תמונות וסרטונים מעניינים, הוא הופך יותר רלוונטי ויותר מעניין עבור הגולשים.

פרסום כתבות באתרים מובילים איך עושים את זה נכון?

כתבות לפרסום העסק באתרים מוביליםבכל שנה מתפרסמת ברשת האינטרנט רשימת אתרים מובילים הן בישראל והן ברחבי העולם. מאוד חשוב להיות מודעים לרשימה הזו משום שהיא סופר רלוונטית לבעלי אתרים ובעלי עסקים אשר מעוניינים לשווק ולפרסם את העסק שלהם באופן המיטבי. פרסום כתבות באתרים מובילים מבטיח הגעה לכמות אדירה של גולשים אשר מחפשים את המידע שלהם בשלל תחומים. למעשה, מדובר במידע עם ערך מאוד גבוה משום שהוא נגיש לכולם. לפני שאתם בוחרים לפרסם כתבה באתר מוביל כזה או אחר, חשוב להבין איך לעשות את זה בצורה הכי טובה שתמקסם את התהליך לטובתכם ולטובת קידום העסק שלכם. הרי דרך הכתבה הזו עשרות, מאות, אלפים ואולי עשרות אלפי גולשים יכולים להיחשף אליכם. אתם רוצים להשאיר רושם חיובי ולהוביל לכך שהגולשים האלה יגיעו לאתר שלכם, ישאירו בו את הפרטים שלכם או יביעו עניין במוצרים או בשירותים שאתם מציעים בכל דרך אחרת.

פרסום כתבות באתרים מובילים באמצעות פניה לחברה מובילה

כתבות לקידום האתר באינטרנטהדרך הטובה ביותר לפרסם את האתר או העסק שלכם באתר מוביל שם תופיע הכתבה שלכם היא דרך פניה לחברה או משרד פרסום דיגיטלי, לבחור את האתר שבו אתם רוצים לפרסם ולהזמין כתבה איכותית בעלת מידע עם ערך מוסף. תוך זמן קצר, תוכלו לקבל קישור לכתבה שעלתה באותו אתר. שיטת הפרסום הזו מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם משום שזו הדרך שהגולשים היום מחפשים את התוכן אותו הם צורכים. אתרים מובילים העוסקים בחדשות, בידור, כלכלה, אקטואליה ותחומים נוספים משלבים בתוכם מגוון עצום של כתבות בשלל תחומים ונושאים, הכל במטרה להגיע לקהלי יעד נרחבים. כדי שכמה שיותר גולשים רלוונטיים יקליקו על הכתבה שלכם בזמן שהם גולשים באתר שבחרתם, חשוב שהתוכן בכתבה יהיה מקורי וייחודי, שהכותרת תהיה מושכת וממגנטת ושהכתבה עצמה תעניק לגולש ערך מוסף.

פרסום כתבות באתרים מובילים עוזר לכם להיות לפני המתחרים שלכם

כידוע, התחרות בפרסום ושיווק מאוד גדולה. עסקים כל הזמן בודקים מה המתחרים שלהם עושים ברשת כדי לחקות התנהגויות פרסומיות ומעוניינים להוביל על האחר. פרסום כתבות באתרים מובילים עוזר לנו להקדים את המתחרים ותורם רבות לשיפור בדירוגים של האתר וכך בעצם לעקוף את המתחרים שלנו בתוצאות החיפוש. בנוסף, הפרסום הזה מעלה את רמת המודעות והחשיפה ומייצר מוניטין טוב מה שמעודד לקוחות חדשים להכיר אותנו.

פרסום כתבות באתרים מובילים כמה זה עולה?

פרסום כתבה באתר מוביל לקידום העסק באינטרנטהמחיר לפרסום כתבות באתרים מובילים משתנה בין אתר לאתר ותלוי ברמת הפופולאריות של האתר ובמיקום של הכתבה. ככל שהכתבה תופיע באתר פופולארי יותר וככל שהמיקום שלה יהיה בולט יותר, ככה המחיר נוטה לעלות. ניתן לפרסם בשלל תחומים: בעברית או באנגלית, באתרים של חדשות ארציות או מקומיות, במגזינים שקהל היעד שלהם הוא המגזר הדתי או הרוסי, באתרי תיירות, לייפסטייל, נדל“ן, טכנולוגיה, כלכלה, בריאות, רפואה, משפטים, כלכלה ועוד. המחירים נעים בין 700-7,000 שקלים עבור כתבה מקצועית ומעניינת ממנה יוצאים שני קישורים. המחיר כולל כתיבה של הכתבה ופרסום שלה.

מה צריך לבדוק לפני שבוחרים חברה או אתר מוביל לפרסם בו כתבה?

 1. מה אורך הכתבה?מצד אחד אנחנו לא רוצים כתבה שהיא קצרה מדי משום שהמסר לא מועבר בצורה טובה, מצד שני אנחנו גם לא רוצים כתבה ארוכה מדי שתעייף את הגולשים ותגרום להם לנטוש את העמוד תוך זמן קצר. חשוב שיהיה איזון בין השניים. בדרך כלל כתבות כאלה נעות בין 400-600 מילים
 2. מי כותב אותה? למי שכותב את הכתבה השפעה מאוד גדולה לרמה שלה בסופו של דבר. כאמור, חשוב שזו תהיה כתבה מעניינת, מרתקת, מסקרנת ומקורית כדי שכמה שיותר גולשים יביעו עניין לקרוא אותה
 3. איך נראות כתבות אחרות שפורסמו דרך אותה חברה או דרך אותו אתר? מומלץ לקרוא ולעיין בכתבות אחרות שפורסמו באותו אתר בעיקר בתחום שבו הכתבה שלכם תעסוק
 4. איפה הכתבה ממוקמת? מיקומה של הכתבה משפיע באופן ישיר על כמות הגולשים שייחשפו אליה
 5. כמה קישורים מוציאים מהכתבה לאתר שלנו? קישורים חיצוניים הם אחת הסיבות שמלכתחילה אנחנו בוחרים לפרסם באתר כזה או אחר משום שהם נותנים כוח לאתר שלנו ולכן זה משהו ששווה מאוד לבדוק אותו
 6. כמה זמן היא תופיע באותו מיקום? לצערנו יש אתרים שמסירים את הכתבה כבר אחרי יום אחר ולכן זה משהו שחשוב להיות מודעים אליו לפני שבוחרים לפרסם

רוצים לשמוע עוד מידע על פרסום כתבות באתרים מובילים? אנו עובדים עם מאות אתרי תוכן גדולים שישמחו לפרסם כתבות קידום, כתבות שיווקיות או פרסומיות עבור העסק או האתר שלכם. התשלום הוא חד פעמי עבור פרסום משום שככה אתם למעשה רוכשים שטח פרסום באתר מוביל. כתבות אלה מעלות באופן ניכר את כוח הפרסום שלכם כעסק משום שהן אובייקטיביות לחלוטין, אמינות ובהן ניתן לשלב 2 קישורים מסוג Do Follow בשילוב תמונות ומלל מתאים.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין