ניהול מוניטין לאנשי ציבור

לפרטים נוספים – 050-5509091

ניהול מוניטין לאנשי ציבורניהול מוניטין לאנשי ציבור

לא קל להיות היום איש ציבור, בין אם מדובר על פוליטיקאי ובין אם מדובר על כוכב רשת. לפעמים נדמה כי אותם אנשים “עובדים” אצל הציבור בבית שיכול לסקר אותם, או מול גורמי עיתונאות שמאוד אוהבים להשחיר את האופי הטוב שלכם. בדיוק בגלל זה אנחנו כאן, לתעד את מה שאתם עושים, להראות לציבור את הפעילות החשובה שלכם ולדאוג ולהסיר את הביקורות אשר אינן מקדמות אתכם.

 

ניהול מוניטין לאנשי ציבור – למה צריך את זה?

מה שהופך איש ציבור לאיש ציבור מצליח הוא הקהל שלו, ככל שתהיו בקשר יותר טוב עם האנשים שעוקבים אחריכם ככה המוניטין שלכם יצמח. עם זאת, קל מאוד להוציא מודעות פיקטיביות ולפגוע בשם הטוב שלכם. נתחיל ונדגיש כי מדובר על הוצאת דיבה, ונמשיך ונאמר שזה לא הזמן להתאבל. כחלק משירותיה של חברת ניהול מוניטין לאנשי ציבור להתמודד מול ביקורות חיוביות ושליליות כאחד. 

כל איש ציבור צריך ניהול מוניטין כדי שהוא יוכל להתעסק במה שהוא טוב בו ועושה, ואנו נדע לתעד את זה, ליצור תכנים חיוביים, להעניק שירות לקוחות מתאים ללקוחות ובכך להגדיל את הציבור שלכם. פרסום שלילי יכול לגרום לבוז גדול סביבכם, אבל זה לא תמיד מה שאתם מחפשים למרות שאומרים שאין דבר כזה פרסום רע. בסופו של דבר פרסום רע יכול לפגוע בהכנסות שלכם ולגרום לכם לרדת מתודעת הקהל. כמו כן, בתור חברה מקצועית אנו יודעים כיצד נכון להגיב ולפרסם דברים שלא ישתמעו לשני פנים, תכנים אשר יעוררו סימפטיה עם הקהל שלכם וכמובן, שהתוכן החיובי הוא זה שיופיע במנועי החיפוש בראש ובראשונה.

 

ניהול מוניטין לאנשי ציבור – התאמת ציפיות

כחלק תוכנית העבודה המשותפת עלינו לדעת לתאם ציפיות בהתאם לתהליך אותו נבנה. כמובן שהתהליך מאוד דינמי ונתון לשינוי בכל זמן נתון. ניהול מוניטין לאנשי ציבור חייב להיות בהתאם לשוק, הוא משתנה מיום ליום ועלינו לדעת להגיב בהתאם. יש הבדל בין תוכנית עבודה מול כוכב רשת ובין פוליטיקאי. עלינו לדעת מהו קהל היעד שלנו, להרחיב אותו אם אפשר וצריך וכמובן לדעת איך להתנהל מולו. לכן, כבר בשלבי העבודה המשותפים הראשונים עלינו להציב מטרות ביחד ולהכיר בתהליך ארוך שדורש משני הגורמים הקשבה, הבנה וסבלנות. ברגע בו איש הציבור סומך על החברה והיא עליו התהליך יהיה הרבה יותר נוח ופשוט.

ניהול מוניטין לאנשי ציבור – השלכות של ביקורת שלילית

כאשר מדובר על אנשי ציבור ביקורת שליליות יכולות להפוך לכדור שלג ענק. הבעיה היא שאזכורים שליליים, גם כשהם שיקריים הופכים לדרמה גדולה אשר עוברת בשיתופים, מפה לאוזן ובערוצי התקשורת השונים. ברגע כזה אין הרבה מה להתמהמה, אלא לתת לחברה מקצועית לנהל את המאבק על השם הטוב שלכם עבורכם. בסופו של דבר ללא ניהול נכון לא יהיו לכם את האמצעים להראות את האמת לציבור שלכם, עליכם לעשות זאת באופן חכם ולאו דווקא לפעול מהרגש באותו הרגע.

 

ניהול מוניטין לאנשי ציבור – דיסקרטיות

אנשי ציבור רבים חוששים לפרטיות שלהם וזה מובן מאליו. כאשר אתם עובדים מול חברה לניהול מוניטין עליכם להיות הכי גלויים ופתוחים שיש, רק ככה נוכל להגיע לתוצאות גבוהות. בדיוק בגלל זה הבחירה שלנו בחברה אשר תנהל אותנו היא קריטית, עלינו להכיר את החברה ולסמוך עליה שתשמור על דיסקרטיות מוחלטת. מוטב לציין שכל הסכם בין שני הגורמים חייב להיות מול עורך דין ועל שני הגורמים לחתום על ההסכם.

 

ניהול מוניטין לאנשי ציבור – השקעה לטווח הארוך

ניהול מוניטין לאנשי ציבור צריך להיות כל זמן שאתם רוצים להיות בתודעה (ולפעמים גם אחרי זה). המטרה היא שהחברה המקצועית תלווה אתכם בכל העשייה שלכם, תשמור עליכם ותכין את עצמה מול ימים של משברים מול ערוצי התקשורת ואזכורים שליליים. קל מאוד להשחיר את הפנים של איש ציבור אבל קשה מאוד לתקן את זה, ולכן אתם חייבים חברה שתהיה צמודה אליכם ותמיד תגבה אתכם. לחברה מקצועית יהיו שיטות שונות אשר מכינות אותה למקרה של משבר תקשורתי. כמו כן, הפעילות השוטפת של החברה תהיה למגר כל ביקורת שלילית על ידי הוספת תכנים חיוביים אשר יופיעו בראש רשימת החיפוש במונעים השונים. 

אפשר לצאת מהכל!

אם אתם חוששים להתחיל בתהליך כי אתם חושבים שהמקרה כבר אבוד תדעו שאין דבר כזה. גם אנשי ציבור אשר חוו טלטלה קשה בחיים האישיים והמקצועיים יכולים לעמוד על הרגליים חזרה. הדבר הכי חשוב הוא לשמור על כנות, רק ככה נוכל יחד להחזיר אתכם בחזרה אל השוק. חשוב לציין, כאשר המצב הוא לא סימפטי התהליך יהיה הרבה יותר ארוך. אי אפשר להסיר כתם גדול תוך יום וגם לא תוך שבוע. אנו רוצים להחזיר את אהדת ואמון הקהל חזרה אלינו, זה תהליך שיכול להיגרר במשך כמה חודשים ולפעמים אפילו שנים. העיקר הוא שבסופו של דבר האמת תצא לאור ואתם תוכלו לעסוק במה שאתם אוהבים. 

 

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים
ניהול מוניטין בגוגל באינטרנט

ניהול מוניטין בגוגל

ניהול מוניטין בגוגל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעסקים. לכל עסק יש  מוניטין בגוגל, בין אם מוניטין חיובי או מוניטין

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים כאשר יש ברשותנו עסק, חשוב מאוד לדעת לשווק אותו נכון ולמשוך אליו לקוחות. אחד התהליכים החשובים לכך הוא

מיתוג באינטרנט

מיתוג באינטרנט

מיתוג באינטרנט הוא שם כולל לתהליך בו אדם או עסק משווקים כמותג. המיתוג למעשה מאפשר לקדם עסקים וחיים אישיים. קיימים

ניהול מוניטין לאנשים

ניהול מוניטין לאנשים

לכל אדם יש מוניטין כלשהו גם אם הוא לא רצה בכך. התפתחות הטכנולוגיה הובילה לכך שהמוניטין מופץ ברשת ולעתים אין

יחסי ציבור באינטרנט

יחסי ציבור באינטרנט

יחסי ציבור באינטרנט יחסי ציבור הם אחד הכלים החשובים ביותר להצלחה של עסק. בעבר, ללא יחסי ציבור כמעט ולא היה

ניהול מוניטין דיגיטלי

ניהול מוניטין דיגיטלי

הטכנולוגיה הביאה איתה הרבה דברים טובים והרבה דברים רעים. מצד אחד ניתן לקדם עסקים בקלות ולהפיץ אותם ברחבי האינטרנט. אך

0
  0
  מוצרים שלך
  עגלה ריקהחזרה לחנות
  גלילה למעלה
  Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
  × אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!