מכירת קישורים לאתרי אינטרנט

נתוני קונסולה

מנסים לקדם את האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל? משקיעים זמן וכסף לא מעטים בכתיבת תוכן, שיפור האתר שלכם והפצת ביטויי מפתח באתרים ורשתות חברתיות ברחבי האינטרנט? אם אתם רוצים גם בסופו של דבר להצליח במאמצי הקידום שלכם, אתם צריכים להכיר את התחום של מכירת קישורים לאתרי אינטרנט ובשורות הבאות נסביר לכם מה זה בדיוק אומר ואיך זה בדיוק עובד.

מכירת קישורים

למה נדרשים לכם קישורים לאתר שלכם

אם נתקלתם בהצעה של מכירת קישורים לאתרי אינטרנט, אתם רוצים להבין תחילה למה אתם צריכים את זה לצורך קידום האתר שלכם. ובכן, לכל אתר אינטרנט ישנו דירוג גוגל שנקבע על פי שורה של פרמטרים המבוססים על הקריטריונים שעל פיהם קובע גוגל את מי והיכן להציג בתוצאות החיפוש סביב כל ביטוי מפתח. המטרה של כל מקדם אתרים היא להגביה את דירוג האתר כמה שיותר סביב ביטויי המפתח הרלוונטיים לו ביותר. אחד הקריטריונים המרכזיים שעל פיהם מדרג גוגל את האתר הוא מספר ואיכות הקישורים המפנים לאתר. בהיבט זה, אתם רוצים כמה שיותר אתרים שיפנו אל האתר שלכם באמצעות בניית קישורים חיצוניים. זה יכול להיות קישור לאתר שמופיע בסוף כתבה שפרסמתם באתר חדשות וזה יכול להיות קישור לאתר שמופיע בפורום, באינדקס עסקים, בבלוגים ובכל אתר אחר. מן הסתם, לכל אתר כזה ישנה דרגת איכות שונה שגוגל יודע לנתח, על כן לא רק מספר הקישורים הוא שקובע אלא גם איכות האתרים שמהם מגיעים הקישורים. אם אתם באמת רוצים להגיע אל ראש תוצאות החיפוש של גוגל, מכירת קישורים לאתרי אינטרנט חייבת להוות חלק מרכזי באסטרטגיית הקידום שלכם.

איך מייצרים קישורים לאתר?

ובכן, יש לכם אפשרות להשקיע בשלל ערוצים ממומנים בכדי לפרסם תוכן שבתוכו תוכלו לשלב קישורים לאתר שלכם, ויש לכם גם את האופציה לפנות לגורמים מקצועיים המציעים את השירות של מכירת קישורים לאתרי אינטרנט. גורמים אלה מחזיקים בגישה לאינספור אתרי אינטרנט בדרגות איכות שונות, ויכולים לשתול בהם תוכן הכולל בתוכו קישור אל האתר שלכם. מדובר בשירות לכל דבר ועניין ולכן אי אפשר פשוט לשתול קישורים לאתרים האלה, אלא יש לרכוש אותם מהגורם שמנהל ומתחזק את האתר, לעיתים בעלויות גבוהות של יצירת תוכן עדכני בכל עת. בכל מקרה, מכירת קישורים לאתרי אינטרנט הוא תחום שכדאי להבין אותו היטב לפני שפועלים שכן אתם רוצים להבטיח שאתם קונים קישורים כמה שיותר איכותיים לאתר שלכם. על כן, את המשימה הזאת, כמו גם את כל יתר משימות הקידום שלכם, אתם רוצים להשאיר לידיים מקצועיות של גורם מקצועי המתמחה בתחום של קידום אתרים ומכיר היטב את כל הפלטפורמות המציעות מכירת קישורים לאתרי אינטרנט ולכן גם יודע לרכוש עבורכם את הקישורים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר.
צפו במחירים והמבצעים שלנו לקניית קישורים חיצוניים לאתר שלכם.

 

מכירת קישורים – מה זה אומר ומי יכול להרוויח מזה?

בשביל מה נחוצים הקישורים? מתי משתמשים בהם ואיך אפשר להפוך מכירת קישורים לעסק רווחי? כאן תוכלו למצוא את כל התשובות!

להבין את הקישור המדובר

לפני שנוכל בהליך קניית קישורים, חשוב להבין מהם בכלל. אם כן, הקישורים המדוברים אלו הם חיבורים, שנוצרים במטרה לייצר חיבור בין אתר אחד לאתר אחר. קישורים אלו ממוקמים, בדרך כלל, בתוך הטקסט שנמצא בדף מסוים באתר, אבל הם בהחלט יכולים גם להיות בצורה של באנר. בשורה התחתונה, הם בדרך כלל משמשים לצורכי קידום של האתר, אליו מפנה הקישור ובדיוק בזה נעסוק עכשיו.

 

על הקידום

אמנם יש שתי אפשרויות לקדם אתרים – קידום אורגני או קידום ממומן, אבל אין ספק, שהקידום האורגני עדיף על פני הקידום הממומן באופן משמעותי, בעיקר אם המטרה היא ליצור קידום ארוך טווח ולכן הרוב המכריע של מקדמי האתרים מעדיפים אותו על פני הקידום הממומן. הקידום האורגני מתבסס, בין היתר, על העלאת תכנים מעודכנים לאתר ועל יצירת קישורים נכנסים אליו.

אז איך עובדת מכירת קישורים?

היות שבעלי אתרים, שמעוניינים לקדם את האתרים שלהם באמצעות קידום אורגני, צריכים לייצר קישורים נכנסים אל האתר שלהם, הם זקוקים לאתרים שיארחו את הקישורים שלהם. הבעיה היא, שלא כל קישור הוא קישור איכותי ואם יש לכם אתר, שיכול לייצר לבעלי אתרים קישור איכותי לאתר שלהם, באפשרותכם למכור להם את האפשרות הזו תמורת סכומים לא מבוטלים!

מהו קישור איכותי?

קישור איכותי הוא כזה, שגוגל יסרוק ויעריך ויקדם את האתר המקושר בתוצאות החיפוש. כדי שהקישור יהיה איכותי, עליו להגיע מאתר חזק, שנמצא גבוה בתוצאות החיפוש, ומאתר רלוונטי לנושא של האתר המקושר. לדוגמה, אם מדובר על אתר של רואה חשבון, קישור מהאתר של גלובס יהיה איכותי ביותר!

הרווח ממכירת קישורים

מכירת קישורים איכותיים יכולה להניב רווח לשני הצדדים – המוכר והקונה. כמובן, הרווח העיקרי של המוכר יהיה רווח כספי, אבל לא רק! הרי האינטרס של הקונה הוא לחזק את הקישור שלו עד כמה שניתן ולכן הוא יעשה מהצד שלו עבודת קידום של הדף, ממנו הגיע הקישור, וכך האתר המקשר ירוויח קידום נוסף.

הגדלת הערך של הקישורים

מן הסתם, כדי שתוכלו למכור קישורים מהאתר שלכם ולהרוויח מהם כסף, על האתר שלכם להיות מקודם היטב וצריך להיות בו מספיק טראפיק, כדי שלקונים הפוטנציאליים יהיה אינטרס להשקיע בו. למעשה, ככל שהאתר שלכם יהיה יותר אטרקטיבי עבור הקונים הפוטנציאליים לשירות בניית קישורים , כך תוכלו לבקש יותר עבור הקישור.

חשוב לציין, שכדאי לכם להיות בררניים לגבי הקישורים שאתם מוכרים והכוונה היא לכך שמומלץ לוודא שהקישורים לא יפריעו לגולשים באתר ולא ימנעו מהם לרצות לחזור אליו. כך התנועה באתר לא תפגע והוא ימשיך להיות אטרקטיבי גם עבור הקונים לאורך זמן.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

קישורים לקידום אתרים
בלוג

קישורים בתחום עיצוב ואדריכלות

מעצבי פנים ואדריכלים יקרים! אם בבעלותכם אתר אינטרנט או שאתם חלק ממיזם אינטרנט כזה או אחר, קישורים בתחום עיצוב ואדריכלות

צוות בניית קישורים
בלוג

בניית קישורים איכותיים

אחת השאלות היותר פופולאריות שנשאלות בעולם הקידום האורגני – SEO היא מה הופך את הקישורים שבעלי אתרים ומקדמי אתרים לאיכותיים.

כתיבת תוכן לאתרים
בלוג

קניית קישורים בנישת ניקיון

בעלים של חברת ניקיון? יש לכם אתר או אולי כמה אתרים שאתם רוצים לקדם? קניית קישורים בנישת ניקיון הוא שירות

תוכן שיווקי
בלוג

כתיבת תוכן שיווקי לעסק שלך

כל בעל עסק יודע שכתיבת תוכן שיווקי היא אחד מהכלים החיוניים והרלוונטיים בתהליך השיווק והפרסום של העסק שלנו. בכל מקום