מחירון פרסום כתבות

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

פרסום כתבות באתרי תוכן הפך בשנים האחרונות לאחד מכלי הקידום והפרסום החשובים ביותר בעולם הפרסום באינטרנט ולא בכדי. כתבות אלה מאפשרות לעסק לעקוף את חסמי הפרסומות של המשתמשים, שנוטים להתעלם לחלוטין ממודעות פרסומת, אבל הן מאפשרות גם להעביר מסרים מורכבים יותר של שכנוע ולא פחות חשוב מכך, גם לייצר קישורים נכנסים לאתר, קישורים שיכולים לסייע מאוד בקידום האתר בגוגל. בשורות הבאות פורשים בפניכם המומחים של BESTLINKS את הרציונל והיתרונות של פרסום כתבות באתרי תוכן וכן מפרטים בפניכם מחירון פרסום כתבות על כל מרכיבי העלות הכרוכים בכך.

 

למה לפרסם כתבות?

ובכן, הדבר הראשון שאנחנו רוצים לברר עוד לפני שצוללים אל תוך מחירון פרסום כתבות, הוא למה לפרסם אותן מלכתחילה והתשובה היא, שהן פשוט מאוד עובדות. כתבות הן למעשה טקסטים שיכולים להגיע בדרך כלל להיקף של החל מ-400 מילים ועד 700 מילים, באמצעותם אנו יכולים לייצר חשיפה רחבה של העסק בפני קהל היעד ובתוך כך גם להעביר מסרים מורכבים, לחנך את השוק, להסביר ולשכנע. אחרי שנים של גלישה באינטרנט למד המשתמש הטיפוסי לסנן את מודעות הפרסומת הקופצות מכל עבר, ברמה כזאת שהוא אפילו כלל לא רואה אותן, עד כדי כך. למעשה, ישנם מחקרים רבים המראים כיצד למד המוח האנושי להתעלם לחלוטין ממסרים פרסומיים בהם אנו נתקלים מאות פעמים ביום. כתבות המוצגות באתרי תוכן כחלק אינטגרלי של האתר, ככתבות לגיטימיות כמו כל כתבה עיתונאית אחרת, מסייעות לנו לעקוף את המחסום הזה ולהגיע אל הלקוח.

מעבר לכך, כתבות מספקות לנו גם את אחד הכלים החשובים ביותר בעולם קידום האתרים במנועי חיפוש – קישורים נכנסים. קישור נכנס הוא קישור שיוצא מאתר מסוים ומפנה לאתר אחר. עבור אותו אתר אחר, מדובר בקישור נכנס ומנועי החיפוש רוצים לראות כמה שיותר קישורים נכנסים כאלה ומאתרים כמה שיותר חשובים ופופולאריים. קישורים נכנסים ע"י בניית קישורים אלה נחשבים על ידי מנועי החיפוש כמעין המלצות של האתרים המפנים על האתרים אליהם הם מפנים, ואם יש הרבה המלצות, מן הראוי להעלות את דירוג האתרים הללו ולהציב אותם במיקומים אטרקטיביים יותר בדפי תוצאות החיפוש. כאשר אתם מפרסמים כתבה באתר חדשות, בלוג או מגזין מוביל, אתם יכולים לשלב בכתבה קישור שיפנה לאתר שלכם ולייצר לעצמכם קישור נכנס. אם אתם עושים זאת על בסיס קבוע ובצורה אותנטית, תוכלו לראות את התוצאות גם במיקומים שלכם בגוגל.

 

פרסום כתבות זה מצוין, אבל כמה זה עולה?

סביר להניח שכל בעל עסק מבין את האטרקטיביות הרבה הגלומה בפרסום כתבות באתרי תוכן, אבל המחשבה המידית היא שזה בטח עולה המון כסף, אז זהו שלא. הרעיון הוא מאוד פשוט: הכתבות שלכם צריכות לפנות לקהל היעד שלכם ולא לכל אוכלוסיית ישראל. אם העסק שלכם משרת את האוכלוסייה בעיר מסוימת, אתם לא צריכים לפרסם באתר חדשות מוביל, ויהיה זה יותר נכון מבחינתכם לפרסם דווקא במקומון, מה שיעלה לכם הרבה יותר זול. תוכלו לפרסם גם באתרי נישה העוסקים בתחום הפעילות שלכם במחירים מצחיקים ממש, ואם תקנו כמות גדולה של כתבות, תוכלו ליהנות גם מהנחת כמות. אבל בואו נצלול רגע למספרים ונראה כמה זה באמת עולה. מחירון פרסום כתבות זה הוא רק דוגמא כללית שמיועדת לתת לכם תמונה ראשונית על העלויות של פרסום כתבות ממומנות, אבל ישנם מאות אתרים קטנים ובינוניים בהם תוכלו לפרסם את הכתבות שלכם וכאמור, אם תקנו כמות גדולה של כתבות, תוכלו ליהנות מהנחת כמות של 10%. אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום קישורים לקידום אתרים

 

עלויות כתיבת התוכן

אבל מחירון פרסום כתבות אינו מסתכם בעלות הפרסום של הכתבה, וכולל בתוכו גם את עלות כתיבת הכתבה. כתיבת הכתבה יכולה להתבצע על ידי כותב תוכן עצמאי איתו אתם עובדים או שתוכלו להזמין את שירות הכתיבה של הכתבה שלכם מהחברה שדרכה אתם מפרסמים אותה. עלות הכתיבה יכולה להשתנות מאוד בהתאם לרמת התוכן המבוקש. ישנם תכנים שתוכלו להזמין בעלות מינימלית של 13 אג' למילה, אבל אם תרצו מאמר מקצועי שמעניק לכם סמכות מקצועית, המחיר יכול להגיע גם לחצי שקל, שקל ויותר למילה. הדברים תלויים בתחום הכתיבה (נדל"ן, שוק ההון, רפואה וכדומה, נחשבים לתחומים יקרים יותר) וכמובן ברמת הכתיבה. הבחירה ברמת הכתיבה היא בחירה תקציבית, אבל מן הראוי שתקפידו על כך שהכתבה כתובה היטב וברמה גבוהה, שכן כתבה שאינה כתובה טוב, כתבה שמדברת מדברת אבל לא אומרת כלום, עלולה לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת.

לא זבנג וגמרנו

חברת BESTLINKS היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום של פרסום כתבות תוכן ובתחום של קישורים נכנסים. החברה מציעה ללקוחותיה בכל רחבי הארץ, מאות אתרי תוכן קטנים, בינוניים וגדולים בהם ניתן לפרסם כתבות ממומנות וכן מנהלת עבור לקוחותיה את כל לוחות הזמנים ואת הביצוע של פרסום הכתבות. בתוך כך, מטפלת BESTLINKS גם בכל הנושא של שילוב קישור בכל כתבה וניהול כל מערך הקישורים הנכנסים של אתר הלקוח. אבל בסטלינקס מספקת עוד הרבה מעבר לכך, ומציעה לכם גם שירותי כתיבת תוכן, פרסום באינטרנט, קידום אתרים אורגני וקידום ממומן ובסך הכל, כל מה שאתם צריכים בכדי לייצר אימפקט אמיתי על הפעילות העסקית שלכם. בכל מקרה, כאשר אתם בוחנים מחירון פרסום כתבות או כל שירות אחר של פרסום באינטרנט, זכרו שהמטרה שלכם היא לא לפרסם אלא לגזור את התוצאה של פעילות הפרסום ולשם כך נדרשת התנהלות מסודרת ונדרש גם ליווי של גורם מקצועי.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין