לינקים לקידום שעובדים באמת!

מנורה

להביא את האתר שלכם אל ראש תוצאות החיפוש, זה חלום לא רק שלכם אלא גם של כל המתחרים שלכם. בעידן האינטרנט, אין תוצאה שיווקית טובה יותר מאשר לפגוש את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בדיוק כשהם מחפשים אתכם ובדיוק ברגע שהם מחפשים אתכם. העניין הוא שאם כולם רוצים את זה, אז בהכרח זה מאוד לא פשוט להשיג את זה ואם עד היום אמרו לכם שאתם צריכים תוכן מעולה שכתוב על פי כללי SEO ומנוהל בצורה מקצועית, אז היום מתווסף לזה גם הנושא של לינקים לקידום. השאלה היא איך משיגים לינקים כאלה והאם זה עולה כסף, ועל כך עונים לכם המומחים של חברת BESTLINKS.

ישיבת שיווק בדיגיטל

מה זה לינקים לקידום?

כחלק מהניסיון של מנועי החיפוש להבין מי אתם ועד כמה נכון להם להציג אתכם בדפי תוצאות החיפוש של המשתמשים שלהם, בוחנים מנועי החיפוש את כל מה שהם יכולים לבחון על האתר שלכם. הם בוחנים את כמות ואיכות התוכן שלכם, את הטראפיק באתר שלכם, את המולטימדיה, את האזכורים שלכם ברחבי האינטרנט והם בודקים גם את הקישורים הנכנסים לאתר שלכם. לינק נכנס הוא בעצם המלצה של אתר אחר על האתר שלכם ואם יש הרבה אתרים שממליצים עליכם ואם האתרים האלה הם גם אתרים שהם בעצמם חשובים ובעלי דירוג גבוה, אז כנראה שאתם בהחלט ראויים למיקומים הגבוהים בדפי תוצאות החיפוש.

לינקים לקידום הם בדיוק הקישורים הנכנסים האלה שאתם יכולים להוסיף באתרים אחרים ואשר יפנו אל האתר שלכם. יחד עם זאת, לא כל לינק יכול לשמש למטרה זו. כך למשל, לינקים מטוקבקים, מפורומים חופשיים או מרשתות חברתיות הם חסרי ערך, שכן כולם יכולים להוסיף אותם בכל היקף שירצו, ולכן אין להם שום ערך בתור לינקים לקידום. לעומת זאת, לינקים המגיעים אל האתר שלכם מאתרים נחשבים, בעלי טראפיק ובעלי דירוג טוב במנועי החיפוש, לינקים המגיעים אליכם מאתרי חדשות מובילים, ממגזינים מקצועיים, מבלוגים מובילים וכן הלאה, הם לינקים שמנועי החיפוש בהחלט יודעים להעריך ועל כן משמשים בתור הטופ של לינקים לקידום.

ראו גם: קישורים לקידום אתרים

איך משיגים לינקים לקידום?

לינקים לקידום יכולים להיות מושגים בכמה וכמה דרכים, חלקן אותנטיות יותר חלקן פחות, אבל בשורה התחתונה, כל לינק נכנס שאתם מוסיפים לאתר שלכם, חייב להיראות כאילו נוסף אליו בצורה אותנטית וטבעית. אם יחשדו בכם מנועי החיפוש שאתם מייצרים לינקים לקידום בצורה מלאכותית, אתם לבטח לא תשיגו את מטרת הקידום שלכם ואולי אף תספגו ענישה ודחיקה אל דפי תוצאות החיפוש האחוריים. ככלל, את כל הנושא של לינקים לקידום ובכלל, כל הנושא של קידום האתר שלכם, אתם לא רוצים לנהל בעצמכם. מבחינתכם, אתם לא אמורים בכלל לדעת מה זה לינקים לקידום ואתם לא אמורים לדעת איך עושים את זה ומה נכון ומה לא נכון.

את המשימה הזאת אתם רוצים להאציל על אנשי מקצוע מתאימים, שיודעים קודם כל לתכנן עבורכם ולבנות עבורכם פרופיל קישורים שמותאם בדיוק בשבילכם, לייצר לכם לינקים אותנטיים לקידום האתר ולבסוף גם לבצע כמה מהלכים להשגת לינקים לקידום באמצעות רכישתם ובדרכים אחרות. חברת BESTLINKS למשל, מתמחה בכל הנושא של קידום אתרים וביתר שאת בתחום של שימוש בקישורים נכנסים. לחברה מקורות עצמיים של קישורים, אותם היא בונה ומטפחת לאורך שנים בכדי להבטיח שכל קישור שישולב באתר שלכם, יפיק את הערך המצופה ממנו, אך מעבר לכך מעניקה לכ חבילה שלמה לקידום האתר שלכם אל המקומות הראשונים בגוגל וביתר מנועי החיפוש.

מוזמנים להנות ממחירים משתלמים לקניית קישורים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

כתיבת תוכן לאתרים

  אחת הסיבות המרכזיות בגינן משקיעים עסקים בתוכן לאתר היא קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל. זוהי כמובן מטרה מצוינת

בלוג

רכישת כתבות

  כתבות עיתונאיות שעוסקות בפעילות העסקית של חברה עסקית, היו לאורך זמן פריבילגיה של ארגוני ענק בעלי פעילות יחסי ציבור

מחירון פרסום כתבות

  פרסום כתבות באתרי תוכן הפך בשנים האחרונות לאחד מכלי הקידום והפרסום החשובים ביותר בעולם הפרסום באינטרנט ולא בכדי. כתבות

כתבות תוכן שיווקי

  אם ביקרתם לאחרונה באתר חדשות, ארצי או מקומי, ייתכן ששמתם לב לאזור מסוים באתר שבו אפשר למצוא כתבות תוכן

כתבות ממומנות

  אחד הכלים שהולכים וכובשים את עולם הפרסום באינטרנט הוא הכלי של כתבות ממומנות ומן הסתם, אם אתם נוהגים לבקר