כתיבת תוכן לאתרים מחיר

אחד הדברים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט, הוא התוכן שלו. העיצוב חשוב מאוד, חוויית המשתמש חשובה עוד יותר אבל יותר מכל אלה, התוכן הוא המלך, התוכן הוא הכלי שמביא מבקרים לאתר, שמשאיר אותם באתר ובסופו של דבר גם ממיר אותם ללקוחות משלמים. העניין הוא שאת התוכן לאתר שלכם אתם צריכים לייצר על בסיס קבוע, כי אם התוכן הוא המלך, אז העדכניות היא המלכה – התוכן שלכם חייב להתעדכן כל הזמן, לחדש ולהתחבר אל מה שהציבור מחפש ומתעניין בו בכל עת. בחיפוש אחר גורם מקצועי שיספק לכם שירותי כתיבת תוכן לאתרים מחיר הוא בהחלט פרמטר שיכול להכריע את ההחלטה שלכם ולכן חשוב שתבינו את כל מערך התמחור של עולם כתיבת התוכן, ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת BESTLINKS.

רכישת כתבות

תוכן לכל מטרה

כאמור, תוכן הוא הכלי החשוב ביותר בכל אתר אינטרנט, בהיותו הפלטפורמה שעליה מועברים המסרים לציבור קהל היעד. בכל אתר אינטרנט, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, ישנם סוגים רבים של מסרים וסוגים רבים של מטרות אותן אמור התוכן למלא ובהתאם לכך גם נקבע סוג התוכן הנדרש והמאפיינים שלו. כך למשל, דפי אתר הם הדפים בהם אתם מספקים מידע על העסק, על השירותים והמוצרים שלו, על הדרך ליצור עמו קשר ועל כל הסיבות הטובות לעבוד איתו. דפים אלה צריכים להכיל תוכן אינפורמטיבי על העסק אבל גם להיות עטוף בתדר שיווקי שמוכר אתכם לקורא. מאמרים יכולים לשמש אתכם למספר מטרות, החל מקידום האתר שלכם במנועי החיפוש, דרך מתן מידע בסיסי וגנרי בתחומים שונים הקשורים לפעילותכם העסקית וכלה במתן מידע מקצועי, מעמיק ומפורט על נושא הקשור לפעילותכם העסקית ובאופן שמעניק לכם סמכות מקצועית. כל אחד מסוגי התוכן הללו, ועוד רבים אחרים, דורש יכולות כתיבה שונות, היקף מאמץ שונה בכתיבת התוכן ובהתאם לכך גם מתומחר בצורה שונה.

סוגים מרכזיים של תוכן

ככלל, בכל הקשור לתוכן האתר שלכם, אתם רוצים לאמץ לעצמכם גישה ולפיה התוכן הוא תהליך עסקי קבוע כמו כל תהליך עסקי אחר שאתם מנהלים בעסק, כמו למשל ניהול חשבונות, שירות לקוחות, הזמנת מלאי וכדומה. בניית אתר עם תוכן ראשוני ומאותו הרגע הזנחת האתר מבלי לחדש בו דבר, היא פרקטיקה שגוזרת את גורלו של האתר להפיכתו לאבן שאין לה הופכין בתוך המארג האינסופי של אתרים באינטרנט. ישנם מספר סוגים של תוכן שאותם אתם צריכים להכיר ובהזמנת שירותי כתיבת תוכן לאתרים מחיר השירות יהיה תלוי בסוגים אלה של תוכן.
ראו גם: כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט במחיר מוזל!

תוכן קידום

תוכן קידום הוא תוכן המיועד לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש. הדגש בתוכן זה הוא השימוש בביטויי מפתח שעליהם מחפשים אתכם המשתמשים במנועי החיפוש. תוכן זה צריך להיות קריא, מנוסח בצורה מכובדת וכתוב על פי כל כללי ה-SEO, אך הוא לחלוטין לא אמור להיות מעמיק ומקצועי. מאמרי קידום הם מאמרים שמספקים ערך גנרי בלבד והם מיועדים בעיקר לעיניהם של מנועי החיפוש. יחד עם זאת, מצד שני אתם לא רוצים שהלקוחות שלכם יפגשו במאמרי ג'יבריש באתר שלכם, ולכן חשוב להקפיד גם על איכות מאמרי הקידום שלכם. בכל הקשור לקידום ולשירותי כתיבת תוכן לאתרים מחיר כתיבת תוכן קידום הוא אולי הנמוך ביותר מבין שירותי התוכן, אם כי לרוב מסופק התוכן במסגרת חבילת שירות לקידום האתר, שכן קידום אתרים אינו מבוסס רק על תוכן.

קישורים לאתרים SEO

תוכן דפי האתר

תוכן דפי האתר הוא בעיקרו תוכן תדמיתי, שאמור לפגוש את קהל היעד שלכם ולתת להם את הרושם הראשוני עליכם. הוא לא אמור לשכנע, להסביר לעומק או לשווק אתכם בצורה אגרסיבית. הוא פשוט צריך ליצור אווירה של "המקום הנכון להיות בו" וליצירת האווירה הזאת נדרשת רמה מקצועית גבוהה יותר של הכותב כמו גם מאמץ רב יותר בתהליך הכתיבה ולכן מחיר כתיבת דפי אתר יהיה גבוה יותר, לעיתים משמעותית מכתיבת תוכן קידום.

מאמרים מקצועיים

מאמרים מקצועיים הם מאמרים שבהם אתם רוצים לצלול אל תוך נושא מסוים ולספק לקוראים שלכם ערך מוסף משמעותי, הבנה נרחבת בתחום ואגב כך גם לשלב אלמנט של שכנוע ושיווק עצמי. מאמרים מקצועיים הם ללא ספק הטופ של עולם כתיבת התוכן האינפורמטיבי ובכל הקשור למאמרים אלה ולשירותי כתיבת תוכן מחיר מאמר מקצועי כזה יכול להגיע למאות שקלים ואף ליותר מאלף שקלים בענפים מסוימים. גם מאמרים מקצועיים יכולים להיכתב ברמות איכות שונות, אם כי הם כולם אמורים לעמוד בסטנדרט מינימלי של עניין, אינפורמטיביות והתנסחות ומתאימים במיוחד לניהול בלוג שוטף.

קופירייטינג וכתיבה שיווקית

בתוך העולם הרחב של כתיבת תוכן, קופירייטינג וכתיבה שיווקית הם למעשה הטופ של הטופ. המדובר בכתיבה שיודעת להעביר מסרים חזקים בכמה שיותר פחות מילים, שיודעת לשכנע דרך המילים אבל לא באמצעותן, בעיקר באמצעות מסרים המועברים בין השורות. קופירייטינג מתייחס בעיקר למסרים קצרים וקולעים כמו ניסוח מודעות פרסומת, טקסטים קצרים לאורך האתר, הנעה לפעולה וכדומה. כתיבה שיווקית מתייחסת לטקסטים ארוכים יותר ואף למאמרים שמטרתם העיקרית היא לשווק את העסק, אם כי גם הם צריכים להיכתב בצורה חכמה שלא תהפוך אותם למודעת פרסומת אחת ארוכה.

כתיבה עיתונאית

כתיבה מקצועית המשמשת בעיקר לכתיבת כתבות המיועדות לפרסום באתרי תוכן, אתרי חדשות, בלוגים, מגזינים מקצועיים וכדומה. כתבות אלה משמשות גם לחשיפה גבוהה, גם להעברת מסרים מורכבים לקהל היעד וגם ליצירת קישורים נכנסים לאתר שלכם לצרכי קידום האתר. עלות כתיבה זו יכולה לנוע בין 13 אג' למילה ועד שקל ויותר למילה בהתאם לרמת התוכן הנדרש. הפרסום עצמו עולה בין 80 שקלים לכל הפחות, דרך 200-500 שקלים במקומונים ואתרים בגודל בינוני ועד אלפי שקלים לפרסום באתרי החדשות המובילים.

עולם מקצועי ומורכב שדורש התמחות, וגם עולה כסף

בסופו של דבר, אם אתם רוצים לתחזק אתר אטרקטיבי שמושך אליו מבקרים, שעובר מפה לאוזן ושמייצר לכם ביזנס, אתם חייבים לייצר תוכן איכותי מכל הסוגים שמנינו לעיל ואת זה תוכלו לעשות באמצעות עבודה עם כותב תוכן עצמאי, עם חברת כתיבת תוכן, עם חברת קידום אתרים ורצוי עם שלושתם יחד. כך למשל, את המאמרים המקצועיים שלכם אתם רוצים להוציא לכתיבה על ידי כותב עצמאי שבחנתם את היכולות שלו ואתם סומכים על הכתיבה שלו. את מאמרי הקידום שלכם תוכלו לקבל מחברת הקידום שדואגת לכל מה שקשור לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש ובכלל זה גם לתוכן. קופירייטינג וכתיבה שיווקית יכולים להיות גם הם מטופלים על ידי הכותב איתו אתם עובדים ואם אתם זקוקים להם לצורך פעילות הפרסום שלכם, תוכלו לקבל את השירות בדרך כלל ממשרד הפרסום איתו אתם עובדים.

חברת BESTLINKS היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור לקידום אתרים ולפרסום ושיווק באינטרנט. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי תוכן כחלק אינטגרלי משירותי הקידום שלה וכן שירותים ייעודיים של כתיבת תוכן לאתרים מחיר אטרקטיבי וייעוץ וליווי של הלקוח בכל הקשור לצרכי התוכן שלו. כל פעילות הכתיבה בחברה מבוצעת על ידי כותבים מקצועיים בעלי התמחויות בתחומים וענפים שונים ומגוונים.

יכול לעניין אותך גם: כתיבת מאמרים בתשלום

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

× איך נוכל לעזור לך ?