יחסי ציבור באינטרנט

לפרטים נוספים – 050-5509091

יחסי ציבור באינטרנטיחסי ציבור באינטרנט

יחסי ציבור הם אחד הכלים החשובים ביותר להצלחה של עסק. בעבר, ללא יחסי ציבור כמעט ולא היה אפשרי להרחיב את מעגל הלקוחות של העסק, ליצור תדמית ורושם טוב ולמעשה לשווק את העסק כמותג. כיום, בזכות האינטרנט הדבר השתנה. 

 

מהם יחסי ציבור באינטרנט?

בעבר, על מנת להצליח לשווק עסק היה צורך בתקציבים גבוהים וביחסי ציבור מעולים. הפלטפורמות המרכזיות לשיווק עסקים היו העיתונים, תחנות הרדיו, תוכניות הטלוויזיה ושלטי חוצות ענקיים. ללא קשר לאחד מאלה היה קשה מאוד להתפרסם ולהגיע למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים. 

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והתפחות האינטרנט קל הרבה יותר לשווק עסקים. למעשה, עבור רוב האנשים, פרסום באינטרנט הוא הפרסום האפקטיבי ביותר. שכן, בדרך כלל אם המוצר המפורסם מעניין אותנו נוכל תוך לחיצה אחת להגיע לאתר ולהתחיל ברכישה. 

יחסי ציבור באינטרנט הם אחד הכלים הטובים ביותר לקידום אורגני של העסק שלנו. על ידי יחסי ציבור טובים באינטרנט העסק יקבל הרבה המלצות ויעלה בתוצאות החיפוש של גוגל. 

יחסי ציבור באינטרנט הם למעשה יחסים עם אתרים מובילים אחרים שמשווקים את האתר שלכם. תוכלו ליצור שיתופי פעולה עם מגוון אתרים. כך, על ידי הוספת קישור של האתר שלכם והמלצה על השירות שלכם באתר חדשותי או אתר שיווקי מוביל אתם יכולים לקבל חשיפה גבוהה מאוד ולהגיע ללקוחות רבים. 

המטרה של יחסי ציבור הם בעצם לייצר תדמית ולשווק את המותג שלכם. כאשר יודעים ליצור יחסי ציבור טובים ולשווק נכון את העסק שלכם אתם מגדילים את החשיפה שלו. מלבד יחסי ציבור טובים בדקו מה עוד הופך מותג למותג- איך המותג משווק, מה המסרים השיווקיים, מה שיטת התמחור? כל אלה יכולים להשפיע על העסק ולקדם אותו משמעותית. 

מה היתרונות של יחסי ציבור באינטרנט?

כאשר אתר מוביל משווק את העסק שלנו, ממליץ עליו או מוסיף קישור לאתר שלנו אנחנו מקבלים חשיפה גבוהה מאוד. יש לכך שלושה יתרונות מרכזיים-

  • תנועה באתר- ככל שהאתר יותר פעיל ויש בו יותר תנועה כך הוא ממוקם גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל. ברגע שיש לכם יחסי ציבור באינטרנט אתם מקבלים יותר חשיפה. לקוחות פוטנציאליים שגלשו באתרים שיש לכם יחסי ציבור איתם יכולים להיכנס לאתר שלכם וכך על ידי התנועה בו להפוך אותו ליותר פעיל.
  • מוניטין גבוה- כאשר יש לכם יחסי ציבור באינטרנט עם אתרים מובילים אתם מתויגים ככאלה עם מוניטין גבוה. עבור גולשים רבים הדבר ישים אתכם במיקום גבוה יותר מאשר אתרים אחרים ויגרום להם לרצות לעשות עסקים אתכם מאשר עם עסקים אחרים. על ידי כך אתם יכולי לזכות ביותר לקוחות שיעדיפו לרכוש את המוצר מכם מאשר ממישהו שמתויג במקום נמוך יותר.
  • מנועי החיפוש- מלבד לתנועה באתר שתגרום להקפצת האתר שלכם לראשית מנועי החיפוש, גם יחסי ציבור באינטרנט יעשו זאת. איך? כאשר אתם מופיעים באתרים שיווקים או חדשותיים מובילים והעסק שלכם מומלץ בהם, מנועי החיפוש מקבלים "אישור" שהעסק שלכם רציני ויש לכם מה להציע. בעקבות כך, מנועי החיפוש יקדמו אתכם בדפי התוצאות עד שאפילו תגיעו לדפי התוצאות הראשונים במנוע החיפוש. 

 

איך נשיג יחסי ציבור באינטרנט?

על מנת להבין איך להשיג יחסי ציבור באינטרנט קודם כל חשוב להבין מה לא לעשות. באינטרנט קיימים המון אתרים מפוקפקים. האתרים הללו מציעים לכם לשתף קישורים בתמורה לתשלום. חשוב מאוד לא לעשות זאת. אולי מבחינת גולשים מסוימים זה יכול לעזור אך מבחינת מנועי החיפוש זה לא. מנועי החיפוש יודעים לזהות אתרים כאלה ולכן לא יקדמו את האתר שלכם אם יופיע באתר כזה. 

ועכשיו- איך כן נשיג יחסי ציבור באינטרנט?

יש לנו שתי מילים להביא לכם והן שיתופי פעולה. הזכרנו קודם שניתן לבצע שיתופי פעולה עם אתרים שונים. אז מה זה אומר? שיתופי פעולה עם אתרים אחרים בכלל ועם עסקים אחרים בפרט יכולים להביא לעסק שלכם הרבה יותר חשיפה ללקוחות פוטנציאליים. קחו לדוגמא עסק מצליח למוצרי חשמל. אתם נגיד עסק לרהיטים. אם אתם משתפים פעולה עם העסק של מוצרי החשמל, הלקוחות שלו יכולים לראות שהוא ממליץ עליכם וכך להפך. ברגע שלקוחות מכירים את העסק שממליץ הם סומכים עליו ויש יותר סיכוי שיתעניינו בעסקים שהוא ממליץ עליהם. לכן, צרו שיתופי פעולה עם עסקים בתחום דומה או בתחום משלים לעסק שלכם. 

כמו כן, ממש כמו בעבר שאנשים היו קוראים עיתונים גם כיום זו פעולה שגרתית. ההבדל המרכזי הוא שבעבר העיתונים היו עשויים נייר וכיום הם דיגיטליים. יש מגוון עיתונים ומגזינים דיגיטליים שמספקים אמצעי פרסום אפקטיבי. הם סוקרים עסקים וממליצים על רבים. אנשים רבים סומכים על העיתונים והמגזינים הדיגיטליים יותר מאשר על אתרים אחרים ולכן המלצה בעיתון דיגיטלי יכולה להביא לכם לקוחות פוטנציאליים רבים. זה יכול להיות פרסום במגזין שמתאים בדיוק לעסק שלכם. לדוגמא, אם אתם וטרינרים ורוצים לפרסם את הקליניקה שלכם, אתם יכולים לפנות למגזין של אוהבי חיות ולבקש מהם לסקר את האתר שלכם. אתם יכולים לפרסם סיפורים מעניינים שקרו לכם, מקרים מגניבים, הצלות מיוחדות שביצעתם ועוד. 

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים
ניהול מוניטין בגוגל באינטרנט

ניהול מוניטין בגוגל

ניהול מוניטין בגוגל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעסקים. לכל עסק יש  מוניטין בגוגל, בין אם מוניטין חיובי או מוניטין

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים כאשר יש ברשותנו עסק, חשוב מאוד לדעת לשווק אותו נכון ולמשוך אליו לקוחות. אחד התהליכים החשובים לכך הוא

מיתוג באינטרנט

מיתוג באינטרנט

מיתוג באינטרנט הוא שם כולל לתהליך בו אדם או עסק משווקים כמותג. המיתוג למעשה מאפשר לקדם עסקים וחיים אישיים. קיימים

ניהול מוניטין לאנשים

ניהול מוניטין לאנשים

לכל אדם יש מוניטין כלשהו גם אם הוא לא רצה בכך. התפתחות הטכנולוגיה הובילה לכך שהמוניטין מופץ ברשת ולעתים אין

ניהול מוניטין דיגיטלי

ניהול מוניטין דיגיטלי

הטכנולוגיה הביאה איתה הרבה דברים טובים והרבה דברים רעים. מצד אחד ניתן לקדם עסקים בקלות ולהפיץ אותם ברחבי האינטרנט. אך

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
×