בניית קישורים בתשלום לקידום SEO ב-2023

לפרטים נוספים – 072-3940741

תוכן עניינים

נכון להיום, אי אפשר להפריד בין עולם ה- SEO לבין בניית קישורים. קישורים חיצוניים הם MUST וכמעט כל אתר עושה בהם שימוש במטרה להתקדם במנועי החיפוש. מכיון ומדובר בעבודה סיזיפית, יש יאמרו אפילו משעממת שדורשת לא מעט ידע וניסיון, אחת הדרכים לקצר תהליכים מבלי לפגוע במיקומים של האתר שלנו היא בניית קישורים בתשלום.

השירות עוזר לבעלי אתרים ואף לחברות קידום לקדם את האתרים שלהם בצורה יעילה, פשוטה ונגישה. מדוע זה טוב? משום שכדי להשיג קישורים איכותיים צריך המון זמן, צריך קשרים עם מקדמים אחרים ועם בעלי אתרים בנישה שבו האתר שלנו עוסק ובעיקר צריך לדעת איזה קישור מתאים ואיפה לשים אותו. בניית קישורים בתשלום הוא פתרון מעולה החוסך זמן, אנרגיה ובטווח הארוך מאפשר לנו לדחוף את האתר שלנו קדימה, להניע טראפיק איכותי ובכך גם להגדיל את אחוז המכירות.

SEO לקישורים חיצוניים

בניית קישורים בתשלום – למה אני צריך את זה?

קישורים חיצוניים נחשב לאחד מתוך שלושת הגורמים הכי חשובים בתהליך הקידום האורגני. נתון זה פורסם לא פעם ולא פעמיים על ידי גוגל בעצמה וכאשר משלבים את התהליך עם תוכן איכותי ו -RankBrain התוצאות מדברות בעד עצמן.

בניית קישורים בתשלום – איך זה עובד?

לפני שאתם מתחילים בכלל לברר מאיפה לרכוש קישורים, עליכם קודם כל לשים לב שהאתר שלכם עומד בכל הקריטריונים שגוגל מציבה. שימו דגש על טעינה מהירה של העמודים, על היררכיה נכונה בתוך האתר, על קישורי NO FOLOOW שאינם בתשלום, על אבטחה של האתר, דומיין חזק, הנגשה, אופטימיזציה, התאמה למובייל ושאר הדברים שחשובים כל כך לתהליך הקידום האורגני. בלי כל זה, גם אם יהיו לכם הרבה קישורים שמובילים לאתר שלכם, זה לא יספיק. אם עדיין לא עשיתם את זה, זה הזמן לפנות למקדם אתרים מקצוען או חברת קידום שיסייעו לכם בתהליך. במקביל, עליכם לבצע מחקר מילות מפתח בהתאם לתחום שהאתר שלכם עוסק בשילוב השוואה אל מול המתחרים שלכם. רק אז תוכלו בעצם להבין איזה ביטויים ומילות מפתח אתם רוצים לקדם וכך לרכוש את הקישורים המתאימים. השלבים הבאים של בניית קישורים בתשלום כוללים:

  • איתור שירות התואם את הצרכים והתקציב שלי.
  • זיהוי העמודים אליהם אני רוצה שהקישורים יקשרו בתוך האתר שלי.
  • תשלום.
  • העברת טבלה מסודרת בה מופיעים הביטויים שאני רוצה לקדם, סוג הקישורים ונושאים לטקסטים שבהם הקישורים יופיעו.חשוב גם לציין כל כמה זמן מתפרסם טקסט, איפה הוא מתפרסם וכמובן כמה קישורים יוצאים ממנו.

כל חברה המספקת שירות של בניית קישורים בתשלום פועלת קצת אחרת, אבל בגדול אלו הם השלבים.

בניית קישורים בתשלום – האם מישהו מבטיח לי שזה עובד?

לא. בעולם הקידום אין הבטחות, בטח לא שאנחנו תלויים באלגוריתם של גוגל ובטח לא בתחומים מאוד תחרותיים. יחד עם זאת, אם זה לא היה עובד, מקדמים וחברות קידום לא היו משקיעים בזה כל כך הרבה זמן, כסף ואנרגיה.

למעשה, מקדמי אתרים וחברות קידום משקיעים בבניית אתרי תשתית במטרה לאפשר שירות איכות של בניית קישורים בתשלום. אם מסתכלים על נתונים, אפשר לראות שבלמעלה מ-90% מהמקרים זה בהחלט עובד ואפילו בצורה מדהימה. כמובן שהתוצאות תלויות בכמות הקישורים שאתם מחליטים לרכוש, בזמנים שהמאמרים עולים לאוויר ובעוד כל מיני גורמים.

על מה חשוב לשים דגש בתהליך?

לפני שבוחרים חברה או אדם מקצועי שיספקו לנו שירות בניית קישורים בתשלום, יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם:
ותק האתרים – ככל שהאתרים בהם הקישורים שיובילו לאתר שלכם ותיקים יותר, ככה הם חזקים יותר בעיני גוגל. כמובן, שברוב המקרים אנחנו לא נזכה לראות את התכנים באתרים עם תנועה של עשרות אלפי גולשים ביום כמו למשל YNET, כי מדובר בסכומי עתק, אבל במידה והדומיינים וותיקים, חזקים ומשלבים קישורים רבים, הסיכוי שהשירות אכן יתרום לתהליך הקידום עולה פלאים.
שקיפות – כשאתם בוחרים לרכוש קישורים שיקשרו לאתרים שלכם, אתם חייבים לוודא שמתקיימת שקיפות מלאה. מה זה אומר? זה אומר שהקישורים מוזנים בטבלה וכך אתם יכולים לעקוב אחרי הנעשה.
זמנים – בדקו גם תוך כמה זמן מרגע ההזמנה הקישורים עולים לאוויר, מה המינון של פרסום הקישורים (מומלץ מאוד שלא להעלות כמות גדולה של קישורים בתקופה קצרה). בנוסף, וודאו שאין תאריך תפוגה לקישורים וכי האדם שעומד מאחוריהם עוסק בתחום הקידום והוא זה שמשלם על הדומיינים והאחסונים.
האם המחיר כולל את התוכן – בעוד יש חברות המספקות את התוכן כחלק בלתי נפרד מעלות הקישורים, חברות אחרות מפרידות בין השניים וזה עוד משהו ששווה לקחת אותו בחשבון.

שירותי תוכן בלחיצת כפתור

בניית קישורים בתשלום – כמה זה עולה?

ובכן, כל חברה גובה על השירות באופן קצת שונה, אבל לאחר מחקר שוק, הנה ממוצע המחירים הקיים בשוק. המחירים כוללים כתיבה של טקסטים איכותיים ופרסום.

[ninja_tables id="1436"]

כמה קישורים אני צריך לקנות כדי להתקדם בגוגל?

שאלת השאלות. כדי שהאתר יתקדם ויגיע למקומות טובים בגוגל יש כל מיני דברים שצריך להתחשב בהם כשאחד הבולטים זה בעצם רמת התחרות של האתר בתחום שבו הוא עוסק. דבר נוסף שצריך להתייחס אליו כדי לענות על השאלה הזו הוא מה המתחרים שלנו עושים. כלומר, עלינו להבין קודם כל כמה קישורים יש לאתרים המתחרים בביטויי מפתח המופיעים בעמוד הראשון

בנוסף, כשאנחנו מתייחסים לשאלה כמה קישורים, הכוונה היא לכמה דומיינים שונים מהם אנחנו צריכים לקשר כי יכול להיות מצב שיש קישור מאתר מסוים שיוצא מעשרת אלפים עמודים לאותו דומיין ממש כמו בקישורי קרדיט

קישורים אלה הם רוחביים וגוגל מסתכל על זה בתור קישור אחד. לכן, מה שחשוב להתייחס אליו הוא כמה דומיינים שונים מקשרים לאתר שלי. יש תחומים שיספיקו ממש קישורים בודדים כדי שיופיעו תוך זמן X בעמודים הראשונים לעומת אתרים סופר תחרותיים בהם יש צורך במאות, עשרות ואפילו עשרות אלפי קישורים. זה מאוד תלוייש גם אתרים עם מאות דומיינים שמפנים ולכן זה לא המדד היחיד אבל זה כן נותן סוג של אינדיקציה כדי להבין כמה התחרות גדולה בביטוי מסוים. חשוב גם להבין שזה מאוד משתנה בין ביטוי לביטוי. לכן, לפני שאתם משלמים על בניית קישורים, חשוב שתבינו כמה קישורים אתם צריכים לקנות בביטוי מסוים כדי שהוא אכן יופיעו תוך זמן מה בעמודים הראשונים

קישורים נכנסים משחקים תפקיד חשוב מאוד בדירוג האתר שלכם ובהמשך לכך במיקומים בהם יוצג האתר שלכם בדפי תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש ובראשם גוגל. החלק החשוב ביותר להבין במשפט הזה, שאיתו פתחנו הוא, שקישורים נכנסים יכולים להעיף אתכם גבוה למעלה אבל גם להפיל אתכם למעמקים, או שהם פשוט לא ישנו אצלכם דבר. אין דבר קל יותר מאשר להוסיף קישורים נכנסים לאתר שלכם, אבל אם זה קל, זה מן הסתם חסר ערך. מדוע לא נכון לבנות קישורים באופן עצמאי ומדוע חשוב להסתמך אך ורק על בניית קישורים בתשלום? כמה עולה לבנות קישורים לאתר ובאילו דרכים ניתן להשיג את הקישורים המתאימים לכם? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של BESTLINKS.

קופירייטינג

בניית קישורים בחינם

את כל הקישורים הנכנסים לאתר שלכם, אתם יכולים לייצר בעצמכם, בחינם וללא כסף. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לכתבות באתרי חדשות, להוציא לינקים מהטוקבקים, להיכנס לרשתות החברתיות בהן אתם חברים ולהוציא אינספור לינקים מאינספור פוסטים ותגובות ואפשר גם לשתול לינקים לאתר שלכם בשלל פורומים פתוחים בכל רחבי האינטרנט. ישנם עוד הרבה מאוד ערוצים חינמיים לחלוטין, מהם תוכלו להוציא קישורים היישר אל האתר שלכם ובא לציון גואל. או שלא.

כמו כל תחום בחיים, גם בתחום הקישורים הנכנסים וקידום אתרים באינטרנט, אם כולם יכולים לעשות את זה, אז זה לא שווה כלום. אם כל בעל אתר יכול לעשות בדיוק את אותם מהלכים שפירטנו קודם לכן, אז לא היה טעם בקישורים נכנסים כפרמטר לדירוג אתרים. קידום אתרים בכלל ובתוך זה כל הנושא של קישורים נכנסים, הם חלק מפעילות השיווק של העסק וכמו כל פעילות שיווק, גם הפעילות הזאת עולה כסף ודורשת חשיבה, תכנון ויישום מקצועי. מבין כל הדברים שצריך בעל אתר להבין, זהו כנראה הדבר החשוב ביותר.

בניית קישורים בתשלום – מה זה אומר?

אחרי שהבנו שאם זה בחינם, זה לא שווה, כדאי לדעת שאפשר גם לשפוך לא מעט כסף וזה עדיין לא יהיה שווה אפילו את השקל הראשון. בניית קישורים בתשלום היא הדרך הנכונה ללכת בה, לא בגלל שהיא בתשלום, אלא בגלל שהתשלום מאפשר לכם לרכוש יכולות מקצועיות שלכם פשוט אין. שוק הקידום מלא בגורמים לכאורה מקצועיים, שמציעים אינספור סוגי שירותים בתשלום ועדיין, לא כולם מגיעים אל ראש תוצאות החיפוש. אבל לפני שנדבר על האופן בו כדאי לבחור את איש המקצוע שיבצע עבורכם את המשימה של שירותי  בניית קישורים בתשלום, בואו נבין מה זה בדיוק אומר.

מנועי החיפוש בוחנים כל אתר במטרה לבחון עד כמה האתר הזה הוא אתר טוב, איכותי, מקצועי וכזה שיכול להוסיף ערך למשתמשים שלהם. במסגרת בחינה זו, בוחנים מנועי החיפוש פרמטרים טכניים שונים כמו קוד האתר, הסדר באתר, השימוש במולטימדיה וטקסט וכדומה וכן פרמטרים מהותיים כמו רמת התוכן, הטראפיק וכן הלאה. קישורים נכנסים הם מעין סממנים של המלצות שמקבל האתר מהאתרים המפנים אליו. כל קישור נכנס אומר שישנו אתר כלשהו באינטרנט שמוכן להפנות את המבקרים שלו אל האתר שלכם ומן הראוי להתייחס לכך כאל המלצה על האתר שלכם. אלא שכפי שאמרנו קודם לכן, לא כל קישור נכנס יכול לשמש כהמלצה. אפשר לחשוב על זה בצורה הבאה: המלצה על אינסטלטור שאתם מקבלים מהבן של האינסטלטור, היא לא המלצה. היא לגמרי בחינם והיא מפוזרת לכל דורש, אבל היא לא שווה כלום. לעומת זאת, המלצה מאיגוד האינסטלטורים, מכתב עיתונות שביצע מחקר שוק או מכנס מקצועי בתחום האינסטלציה היא המלצה איכותית וחשובה שכדאי להתייחס אליה.

מסך מחשב

מה שמנועי החיפוש רוצים לראות הוא שאתם מקבלים המלצות אותנטיות וטבעיות ושההמלצות האלה מגיעות ממקורות שאפשר לסמוך עליהם. זה אומר שאתם צריכים לבנות את הקישורים שלכם בצורה מאוד זהירה על מנת לשמר את מראית העין של התנהלות אותנטית וטבעית ואתם רוצים לוודא שהקישורים שאתם משלמים עליהם כסף, מגיעים מאתרים בעלי סמכות בעיני מנועי החיפוש או במילים אחרות, מאתרים שיש להם דירוג טוב אצל מנועי החיפוש.
זה אומר שאתם לא מציפים את האתר שלכם בקישורים נכנסים, שאתם לא מוסיפים קישורים נכנסים בתדירות גבוהה מדי או קבועה מדי שיכולה להצביע על התנהלות מכוונת שלכם ושאתם מוודאים שכל הקישורים הללו מגיעים מאתרים שקשורים לתחום הפעילות שלכם, שנהנים מטראפיק ושמאכלסים תוכן איכותי ומקצועי. ישנם דברים נוספים שתצטרכו להקפיד עליהם כמו למשל שימוש באנקורים מגוונים, לרבות אנקורים גנריים ולא רק ביטויי מפתח, או למשל הפניית קישורים לכל דפי האתר שלכם ולא רק לדף אחד ספציפי שחשוב לכם לקדם. בקיצור בניית קישורים בתשלום לא צריכה להתבצע רק בתשלום, אלא גם בצורה מקצועית, מחושבת ועל בסיס תכנון קפדני ומקצועי.

איך בונים קישורים בתשלום?

ובכן, קניית קישורים בתשלום מבוצעת במספר ערוצים אפשריים ובכדי להבטיח שאתם משיגים את הערך המקסימלי מהקישורים הנכנסים לאתר שלכם, אתם רוצים לבסס את הפעילות שלכם על מגוון כמה שיותר גדול ורחב. כך למשל, אפשרות אחת היא רכישה של קישורים נכנסים מאתרים בעלי מעמד ולבטח לא מאתרים קיקיוניים. אפשרות נוספת היא פרסום תוכן ממומן באתרי חדשות מובילים והוצאת קישורים מהתוכן אל האתר שלכם. אפשרות שלישית היא פרסום תוכן בבלוגים ובמגזינים מקצועיים הקשורים לענף הפעילות שלכם, בין בתשלום ובין במסגרת שיתופי פעולה שלכם עם אותם בלוגים או אתרים מקצועיים. אפשרות נוספת היא מתן חסות על כנסים מקצועיים בענף שלכם כך ששמכם פלוס קישור לאתר שלכם יופיע באתר הכנס (אתרים שמנועי חיפוש מעריכים מאוד). ישנן כמובן עוד אפשרויות רבות, אבל הכל צריך להתבצע בצורה חכמה ומחושבת, גם כדי להבטיח שהמטרה מושגת וגם כדי להבטיח שהיא מושגת בתקציב ריאלי וללא בזבוז.

שירותי קישורים

דבר חשוב נוסף שעליכם לשים לב אליו הוא שבתחום הקישורים הנכנסים, כל המרבה הרי זה משובח, זה לא משהו שתופס. אתם לא רוצים לקנות הרבה קישורים זולים, אלא קישור אחד או שניים טובים. אם כך תנהגו מדי חודש לאורך זמן, תוכלו בתוך זמן קצר להמריא אל ראש תוצאות החיפוש, אבל כפי שכבר אמרנו, את כל זה אתם לא אמורים לדעת בעצמכם. מה שאתם רוצים כן לעשות הוא לתת את המשימה לגורם מקצועי שמתמחה בתחום של קידום אתרים ובכלל זה מבצע גם בניית קישורים בתשלום. אתם רק רוצים לוודא שאתם פונים לגורם המתאים, שעליו אתם יכולים לקבל המלצות טובות ממקורות טובים, בדיוק כפי שאמורים קישורים נכנסים להמליץ על האתר שלכם.

את המשימה של בניית קישורים בתשלום, תוכלו להשלים בסיוע המקצוענים של BESTLINKS שמציעים לכם פתרונות קידום באמצעות קישורים נכנסים בכל הערוצים הקיימים, לרבות רכישת קישורים מאתרים סמכותיים בעלי דירוג טוב, שילוב קישורים אותנטיים באתרי אוטוריטה כמו אתרי חדשות, מגזינים מקצועיים, בלוגים מובילים ואתרי כנסים ועוד. BESTLINKS תדאג לא רק להוסיף לאתר שלכם את הקישורים הנכנסים הנדרשים, אלא גם לטפל בכל נושא הקידום של האתר והבאתו אל המיקומים הראשונים בדפי תוצאות החיפוש.

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-6134390

חברת Bestlinks
חברת Bestlinks

חברת Bestlinks שנים בענף השיווק והפרסום ומספקת שירות פרסום ויח"צ למאות חברות במשק במגוון פלטפורמות, בבעלותנו מאות אתרי אינטרנט ומגוון רחב של נכסים דיגיטליים הכוללים אתרי חדשות, מקומונים, אתרים מקצועיים במגוון תחומים, אתרים של בעלי מקצוע אינדקסים ועוד.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין