איך מבצעים בניית קישורים בתשלום: המדריך היחיד שיעזור לכם באמת!

קישורים נכנסים משחקים תפקיד חשוב מאוד בדירוג האתר שלכם ובהמשך לכך במיקומים בהם יוצג האתר שלכם בדפי תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש ובראשם גוגל. החלק החשוב ביותר להבין במשפט הזה, שאיתו פתחנו הוא, שקישורים נכנסים יכולים להעיף אתכם גבוה למעלה אבל גם להפיל אתכם למעמקים, או שהם פשוט לא ישנו אצלכם דבר. אין דבר קל יותר מאשר להוסיף קישורים נכנסים לאתר שלכם, אבל אם זה קל, זה מן הסתם חסר ערך. מדוע לא נכון לבנות קישורים באופן עצמאי ומדוע חשוב להסתמך אך ורק על בניית קישורים בתשלום? כמה עולה לבנות קישורים לאתר ובאילו דרכים ניתן להשיג את הקישורים המתאימים לכם? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של BESTLINKS.

קופירייטינג

בניית קישורים בחינם

את כל הקישורים הנכנסים לאתר שלכם, אתם יכולים לייצר בעצמכם, בחינם וללא כסף. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לכתבות באתרי חדשות, להוציא לינקים מהטוקבקים, להיכנס לרשתות החברתיות בהן אתם חברים ולהוציא אינספור לינקים מאינספור פוסטים ותגובות ואפשר גם לשתול לינקים לאתר שלכם בשלל פורומים פתוחים בכל רחבי האינטרנט. ישנם עוד הרבה מאוד ערוצים חינמיים לחלוטין, מהם תוכלו להוציא קישורים היישר אל האתר שלכם ובא לציון גואל. או שלא.

כמו כל תחום בחיים, גם בתחום הקישורים הנכנסים וקידום אתרים באינטרנט, אם כולם יכולים לעשות את זה, אז זה לא שווה כלום. אם כל בעל אתר יכול לעשות בדיוק את אותם מהלכים שפירטנו קודם לכן, אז לא היה טעם בקישורים נכנסים כפרמטר לדירוג אתרים. קידום אתרים בכלל ובתוך זה כל הנושא של קישורים נכנסים, הם חלק מפעילות השיווק של העסק וכמו כל פעילות שיווק, גם הפעילות הזאת עולה כסף ודורשת חשיבה, תכנון ויישום מקצועי. מבין כל הדברים שצריך בעל אתר להבין, זהו כנראה הדבר החשוב ביותר.

בניית קישורים בתשלום – מה זה אומר?

אחרי שהבנו שאם זה בחינם, זה לא שווה, כדאי לדעת שאפשר גם לשפוך לא מעט כסף וזה עדיין לא יהיה שווה אפילו את השקל הראשון. בניית קישורים בתשלום היא הדרך הנכונה ללכת בה, לא בגלל שהיא בתשלום, אלא בגלל שהתשלום מאפשר לכם לרכוש יכולות מקצועיות שלכם פשוט אין. שוק הקידום מלא בגורמים לכאורה מקצועיים, שמציעים אינספור סוגי שירותים בתשלום ועדיין, לא כולם מגיעים אל ראש תוצאות החיפוש. אבל לפני שנדבר על האופן בו כדאי לבחור את איש המקצוע שיבצע עבורכם את המשימה של שירותי  בניית קישורים בתשלום, בואו נבין מה זה בדיוק אומר.

מנועי החיפוש בוחנים כל אתר במטרה לבחון עד כמה האתר הזה הוא אתר טוב, איכותי, מקצועי וכזה שיכול להוסיף ערך למשתמשים שלהם. במסגרת בחינה זו, בוחנים מנועי החיפוש פרמטרים טכניים שונים כמו קוד האתר, הסדר באתר, השימוש במולטימדיה וטקסט וכדומה וכן פרמטרים מהותיים כמו רמת התוכן, הטראפיק וכן הלאה. קישורים נכנסים הם מעין סממנים של המלצות שמקבל האתר מהאתרים המפנים אליו. כל קישור נכנס אומר שישנו אתר כלשהו באינטרנט שמוכן להפנות את המבקרים שלו אל האתר שלכם ומן הראוי להתייחס לכך כאל המלצה על האתר שלכם. אלא שכפי שאמרנו קודם לכן, לא כל קישור נכנס יכול לשמש כהמלצה. אפשר לחשוב על זה בצורה הבאה: המלצה על אינסטלטור שאתם מקבלים מהבן של האינסטלטור, היא לא המלצה. היא לגמרי בחינם והיא מפוזרת לכל דורש, אבל היא לא שווה כלום. לעומת זאת, המלצה מאיגוד האינסטלטורים, מכתב עיתונות שביצע מחקר שוק או מכנס מקצועי בתחום האינסטלציה היא המלצה איכותית וחשובה שכדאי להתייחס אליה.

מסך מחשב

מה שמנועי החיפוש רוצים לראות הוא שאתם מקבלים המלצות אותנטיות וטבעיות ושההמלצות האלה מגיעות ממקורות שאפשר לסמוך עליהם. זה אומר שאתם צריכים לבנות את הקישורים שלכם בצורה מאוד זהירה על מנת לשמר את מראית העין של התנהלות אותנטית וטבעית ואתם רוצים לוודא שהקישורים שאתם משלמים עליהם כסף, מגיעים מאתרים בעלי סמכות בעיני מנועי החיפוש או במילים אחרות, מאתרים שיש להם דירוג טוב אצל מנועי החיפוש.
זה אומר שאתם לא מציפים את האתר שלכם בקישורים נכנסים, שאתם לא מוסיפים קישורים נכנסים בתדירות גבוהה מדי או קבועה מדי שיכולה להצביע על התנהלות מכוונת שלכם ושאתם מוודאים שכל הקישורים הללו מגיעים מאתרים שקשורים לתחום הפעילות שלכם, שנהנים מטראפיק ושמאכלסים תוכן איכותי ומקצועי. ישנם דברים נוספים שתצטרכו להקפיד עליהם כמו למשל שימוש באנקורים מגוונים, לרבות אנקורים גנריים ולא רק ביטויי מפתח, או למשל הפניית קישורים לכל דפי האתר שלכם ולא רק לדף אחד ספציפי שחשוב לכם לקדם. בקיצור בניית קישורים בתשלום לא צריכה להתבצע רק בתשלום, אלא גם בצורה מקצועית, מחושבת ועל בסיס תכנון קפדני ומקצועי.

איך בונים קישורים בתשלום?

ובכן, קניית קישורים בתשלום מבוצעת במספר ערוצים אפשריים ובכדי להבטיח שאתם משיגים את הערך המקסימלי מהקישורים הנכנסים לאתר שלכם, אתם רוצים לבסס את הפעילות שלכם על מגוון כמה שיותר גדול ורחב. כך למשל, אפשרות אחת היא רכישה של קישורים נכנסים מאתרים בעלי מעמד ולבטח לא מאתרים קיקיוניים. אפשרות נוספת היא פרסום תוכן ממומן באתרי חדשות מובילים והוצאת קישורים מהתוכן אל האתר שלכם. אפשרות שלישית היא פרסום תוכן בבלוגים ובמגזינים מקצועיים הקשורים לענף הפעילות שלכם, בין בתשלום ובין במסגרת שיתופי פעולה שלכם עם אותם בלוגים או אתרים מקצועיים. אפשרות נוספת היא מתן חסות על כנסים מקצועיים בענף שלכם כך ששמכם פלוס קישור לאתר שלכם יופיע באתר הכנס (אתרים שמנועי חיפוש מעריכים מאוד). ישנן כמובן עוד אפשרויות רבות, אבל הכל צריך להתבצע בצורה חכמה ומחושבת, גם כדי להבטיח שהמטרה מושגת וגם כדי להבטיח שהיא מושגת בתקציב ריאלי וללא בזבוז.

שירותי קישורים

דבר חשוב נוסף שעליכם לשים לב אליו הוא שבתחום הקישורים הנכנסים, כל המרבה הרי זה משובח, זה לא משהו שתופס. אתם לא רוצים לקנות הרבה קישורים זולים, אלא קישור אחד או שניים טובים. אם כך תנהגו מדי חודש לאורך זמן, תוכלו בתוך זמן קצר להמריא אל ראש תוצאות החיפוש, אבל כפי שכבר אמרנו, את כל זה אתם לא אמורים לדעת בעצמכם. מה שאתם רוצים כן לעשות הוא לתת את המשימה לגורם מקצועי שמתמחה בתחום של קידום אתרים ובכלל זה מבצע גם בניית קישורים בתשלום. אתם רק רוצים לוודא שאתם פונים לגורם המתאים, שעליו אתם יכולים לקבל המלצות טובות ממקורות טובים, בדיוק כפי שאמורים קישורים נכנסים להמליץ על האתר שלכם.

את המשימה של בניית קישורים בתשלום, תוכלו להשלים בסיוע המקצוענים של BESTLINKS שמציעים לכם פתרונות קידום באמצעות קישורים נכנסים בכל הערוצים הקיימים, לרבות רכישת קישורים מאתרים סמכותיים בעלי דירוג טוב, שילוב קישורים אותנטיים באתרי אוטוריטה כמו אתרי חדשות, מגזינים מקצועיים, בלוגים מובילים ואתרי כנסים ועוד. BESTLINKS תדאג לא רק להוסיף לאתר שלכם את הקישורים הנכנסים הנדרשים, אלא גם לטפל בכל נושא הקידום של האתר והבאתו אל המיקומים הראשונים בדפי תוצאות החיפוש.

ראו גם: איך להשיג קישורים לאתר אינטרנט?

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

× איך נוכל לעזור לך ?