איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל?

לפרטים נוספים – 050-5509091

איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגלאיך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל?

אם פורסם עליכם פרסום שלילי באינטרנט, אתם כנראה רוצים לדעת איך אפשר למחוק אותו. אז יש לנו חדשות מצוינות עבורכם. בעזרת ניהול מוניטין חכם ויעיל באינטרנט, תוכלו למחוק תוצאות חיפוש בגוגל כך שלא ידעו שהן היו קיימות. אז איך עושים את זה? על כך במאמר הבא. 

 

איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל- מתי הדבר נדרש?

כאשר רוצים למחוק תוצאות חיפוש בגוגל, הדבר מעיד כנראה שיש פרסום שלילי בגוגל. פרסום שלילי בגוגל גורם ליצירת מוניטין שלילי לאדם או לעסק שפורסם. כאשר מתפרסמת כתבה שלילית בגוגל, יכול לקחת שנים לתיקון המוניטין השלילי שנוצר בעקבותיה. לכן, קודם כל עשו כל שביכולתכם למנוע פרסומים שליליים. פרסום שלילי יכול להיות תוצר של דברים שונים כמו מוצר לא תקין, שירות לא נעים, מחיר גבוה מאשר במקום אחר ועוד. יש לקחת בחשבון, כי לקוחות רבים מחפשים את הפרסומים השליליים כדי לדעת האם כדאי להם לבצע עסקים עם אותו אדם או עסק. 

 

איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל- כיצד נוצר מוניטין שלילי?

כאשר נוצר לעסק או אדם מוניטין שלילי הוא יכול להתפשט מהר מאוד ברחבי האינטרנט וקשה מאוד לתקן אותו. איך נוצר מוניטין שלילי?

 • פרסום כתבה שלילית

  אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר ליצירת מוניטין שלילי לעסק או אדם היא פרסום כתבה שלילית עליו. פרסום כתבה שלילית באתר חדשותי או שיווקי מוביל יכולה לגרום למוניטין שלילי במהירות, שכן אתרים אלה בדרך כלל מופיעים בראשית מנוע החיפוש של גוגל. 

 • פרסום תגובות שליליות

  התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט הובילה לכך שלכל אחד יכול להיות קול שיתפרסם במהירות. קיימים פורמטים שונים באתר ביניהם פורומים, בלוגים, רשתות חברתיות ועוד שבהם ניתן לפרסם תגובות שליליות. 

 • אתרי פסקי דין

  באינטרנט קיימים אתרים ומאגרים שונים של פסקי דין שבהם מופיע כל עסק או אדם שעבר תביעה. במידה ושמכם מופיע באתר כזה מומלץ לפעול למען הסרתו, כיוון שלקוחות רבים יכולים להירתע מכך. 

איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל- ניהול מוניטין

כאשר נוצר מוניטין שלילי באינטרנט, יש לבצע ניהול מוניטין ולפעול לשם כך. חשוב לציין כי ניהול מוניטין חשוב גם במידה ואין מוניטין שלילי. שכן, במידה והמוניטין שלכם או של העסק שלכם מנוהל נכון באינטרנט, אתם מקדימים תרופה למכה. 

ניהול מוניטין הוא למעשה שיטה בה מיחצנים עסק או אדם. הדבר מתאים לרשתות גדולות, חברות, אנשי מקצוע, אנשי ציבור, אנשים פרטיים ועוד. למעשה, התרחבות הטכנולוגיה והאינטרנט גרמה לכך שלכל אחד יכול להיווצר מוניטין באינטרנט, בין אם הוא רצה זאת ובין אם לא. לכן, חשוב לדעת לבצע ניהול מוניטין באינטרנט. 

ניהול מוניטין מתבצע בשיטות שונות. הדבר העיקרי המשפיע על המוניטין באינטרנט הוא מנוע החיפוש של גוגל. אנשים רבים משתמשים בגוגל לחיפוש כל דבר אפשרי- מוצר, שירות, עסק, אדם ועוד. לכן בשביל שתופיע בראשית מנוע החיפוש של גוגל ובשביל שהמידע שיופיע יהיה חיובי, עליכם לדעת לבצע ניהול מוניטין באינטרנט. 

 

איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל- מה זה אומר? 

אז הבנו שכאשר אנשים מבקשים למחוק תוצאות חיפוש בגוגל הדבר בדרך כלל מעיד על פרסום שלילי כלשהו שאינם רוצים שיתפשט ברחבי האינטרנט. לא תמיד מעוניינים למחוק תוצאות חיפוש בגוגל בגלל פגיעה במוניטין. לעתים הדבר מבוקש בגלל אתר בבנייה שאיננו רוצים שיופיע עדיין במנוע החיפוש. יש סיבות שונות, וכמובן שלכל אדם יכולות להיות סיבות אחרות, אך מה זה אומר למחוק תוצאות חיפוש בגוגל? הדבר יכול להתפרש בשני אופנים- הסרת תוצאת חיפוש מגוגל או דחיקת תוצאת החיפוש בגוגל. 

 

אז איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל?

ציינו כי מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל יכולה להתפרש בשני אופנים- 

הסרת תוצאת החיפוש מגוגל 

הסרת תוצאת חיפוש מגוגל מתאפשרת בדרך כלל כאשר יש לנו גישה לאתר בו מופיע הפרסום השלילי. 

 • פנייה לבעלי האתר

  הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא לפנות לבעלי האתר בבקשה להסיר את התוכן השלילי. בעל האתר יכול להחליט אם להיענות לבקשה בחיוב או בשלילה. לעתים בעל האתר אחראי על הפרסום השלילי או עומד מאחורי ולכן הוא לא ייענה לבקשה בחיוב. אך ישנם מקרים, במיוחד כאשר התוכן יכול להתפרש כשיימיניג או כהוצאת דיבה, בהם בעל האתר ישמח להסיר את התוכן השלילי מהאתר שלו. 

 • פנייה לגוגל

  במידה ובעל האתר לא מסכים להיענות לבקשתכם והתוכן אינו מהווה עילה לתביעה, תוכלו לנסות לפנות לגוגל. כמובן שגוגל לא זמינים ולא יענו לכל בקשה. אך במידה והתוכן מכיל פרטים מזהים על אדם, גוגל בדרך כלל תיענה לבקשתכם ותסיר את התוכן ממנוע החיפוש שלה. 

 • תשלום לאתרי פסקי דין

  יש לקחת בחשבון כי באתרי פסקי דין לדוגמא, מאפשרים את הסרת התוכן השלילי עליכם בתמורה לתשלום כספי. בסופו של דבר זו החלטה שלכם האם לשלם לבעלי האתר בתמורה להסרת התוכן. כיוון שתוכן כזה יכול לפגוע רבות בעסק, לרוב עדיף לשלם את הסכום הנדרש ולהמשיך הלאה. 

 

דחיקת תוצאת החיפוש בגוגל 

האפשרות השנייה היא לדחוק את תוצאות החיפוש בגוגל לתחתית מנוע החיפוש. כך, כאשר אנשים יחפשו את שמכם או את שם העסק שלכם בגוגל, הם ימצאו קודם כל תכנים חיוביים שמציגים אתכם באור טוב. אך שימו לב שבאופציה של דחיקת תוצאת החיפוש, אם הלקוח יחליט להמשיך לחפש הוא יוכל למצוא גם את התוכן השלילי, שכן הוא לא הוסר לחלוטין. כמו כן, יכול לקרות שלאחר זמן מה התוכן השלילי יחזור לראשית מנוע החיפוש של גוגל. למרות זאת, דחיקת תוצאת החיפוש בגוגל בדרך כלל פועלת באופן יעיל ויש לה דרכים שונות. מה השיטות לדחיקת התוצאות?

 • פרסום כתבות חיוביות

  על מנת לדחוק את תוצאת החיפוש השלילית בגוגל לתחתית מנוע החיפוש תוכלו לפרסם כתבות חיוביות. תוכלו לפעול בשתי דרכים- האחת היא פרסום כתבה חיובית באתר שפרסם כתבה שלילית והשנייה היא פרסום כתבה באתר מתחרה ומוביל. שתי הדרכים יעזרו לכם לדחוק את תוצאת החיפוש השלילית בגוגל לתחתית מנוע החיפוש. כיצד? ברגע שאתם מפרסמים כתבה חיובית באתר שפרסם את הכתבה השלילית אתם דוחקים את הכתבה השלילית לתחתית של אותו אתר וכך גם לתחתית מנוע החיפוש. כאשר אתם מפרסמים כתבה חיובית באתר מתחרה ומוביל, אתם מתחרים בכתבה השלילית, שכן גוגל מפרסם אתרים מובילים בתחילת מנוע החיפוש. על ידי פרסום כתבות חיוביות כל אדם שיחפש אתכם או את העסק שלכם בגוגל ימצא כתבות חיוביות עליכם ויתרשם מהן. 

 • ויקיפדיה

  ויקיפדיה היא אחד האתרים הנפוצים ביותר בגוגל והיא בדרך כלל מופיעה ראשונה או שנייה במנוע החיפוש. כל מי שמזין שם של עסק או אדם מפורסם ומקבל ערך בויקיפדיה נכנס לויקיפדיה. לכן, כל מי שיש לו ערך בויקיפדיה יופיע בראשית מנוע החיפוש של גוגל. לכן, על מנת לדחוק תוצאת חיפוש בגוגל, תוכלו לנסות לפתוח ערך בויקיפדיה. יש לקחת בחשבון כי הדבר לא פשוט ולא תמיד ויקיפדיה מאפשרת לכם לפתוח ערך. אך מומלץ לנסות, שכן במידה ותצליחו תקפיצו את ויקיפדיה לראשית מנוע החיפוש ואת הכתבה השלילית תדחקו לתחתית מנוע החיפוש. 

 • סרטונים

  התפתחות האינטרנט הובילה להתפתחות של האמצעים הוויזואליים. האתרים המובילים כיום הם יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק. כל אלה מציעים סרטונים ואמצעים וויזואליים אחרים. לכן, על מנת לדחוק את תוצאת החיפוש השלילית בגוגל תוכלו לפרסם סרטונים ותכנים וויזואליים שונים באתרים מובילים. סרטון תדמית הוא אחד האמצעים הטובים לקידום העסק שלכם. תיצרו סרטון שפונה לקהל היעד שלכם ומציג את העסק שלכם ואת מה שאתם מציעים באופן חיובי. תציגו את היתרונות שלכם אל מול עסקים אחרים. חשוב מאוד ליצור סרטון שמושך את העין וגורם לאנשים להכנס אליו. בזכות כך, תוכלו לדחוק את תוצאת החיפוש השלילית בגוגל לתחתית מנוע החיפוש. 

 • רשתות חברתיות

  הרשתות החברתיות הפכו לאחד האמצעים הטובים ביותר לקידום עסקים. במידה ואתם רוצים לדחוק תוצאת חיפוש שלילית בגוגל, תוכלו לקדם את העסק שלכם ברשתות החברתיות. עמוד מצליח בפייסבוק, יכול להופיע בראשית מנוע החיפוש. לכן, אל תזלזלו בחשיבותן של הרשתות החברתיות. פתחו עמוד לעסק שלכם וקדמו אותו. העלו תכנים רבים שיגרמו לאנשים לעקוב אחריכם. על ידי קידום העסק ברשתות החברתיות תוכלו להגיע לאנשים רבים ולדחוק את תוצאות החיפוש השליליות בגוגל. 

 • בלוגים

  לבלוגים יש כוח רב. על מנת לנהל מוניטין בעזרת בלוגים תוכלו לפתוח בלוג או לקשר את העסק שלכם לבלוג מסוים. לדוגמא, הבלוג של תפוז, הוא בלוג מוכר וחינמי. תוכלו לפרסם בו בחופשיות תכנים הקשורים לעסק שלכם וכך להקפיץ את העסק לראשית מנוע החיפוש של גוגל. 

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

מהם גירושים בהסכמה?

גירושין בהסכמה הם כל הליך גירושין בו הזוג מתגרש באופן הדדי ומכבד ותחת הסכמה משותפת לנהוג בשלום ולהגיע להסכמות במהירות.

לפנק עם מגש פירות באר שבע

תשכחו משוקולדים, נמאס מבורקסים – היום אם אתם רוצים להפתיע ולשמח באמת חברים או קרובי משפחה, תעשו את זה עם

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
×